Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fáj a herém. Aggódhatok?

Fáj a herém. Aggódhatok?

Figyelt kérdés
Péntek hajnalban arra keltem, hogy a herémben nagyon erős lüktető fájdalmat éreztem és mellette hányingerem lett. Felálltam gyorsan ahogy tudtam kinyitottam az ablakot, hogy jöjjön be levegő. Hála istennek a rosszullét gyorsan elmúlt, ahogy az erős fájdalom is. Kimentem mosdóba hugyozni, minden gond nélkül ment. Vesekövet kilőttem és gyorsan visszatudtam aludni. Reggel amikor felkeltem éreztem még egy enyhe fájdalmat a herémben ami azóta sem múlik. Másnap reggel utánanéztem és olvastam hogy lehet herecsavarodás, de úgy gondoltam hogy biztos nincsen, mert annyira nem fáj, hogy elviselhetelten legyen, mint írták. Mostmár viszont aggódom, hogy az lehet és már késő. Mi lehet a fájdalom oka?

2019. okt. 13. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem agydaganat lehet, hogy ha azt gondolod, hogy majd mi itt fel tudjuk állítani neked (érted? höhö) a diagnózist. Menj orvoshoz az majd megmondja.
2019. okt. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére veszem a poénokat:D Igazad van, csak az a baj amilyen orvosokat kifogtam a múlt években bármi problémam volt, akár anyajegy leszedés, akár bokaszalag szakadás mindig elrontottak valamit, vagy a hozzáállasuk volt nagyon lekezelő és emiatt én már bármi gondom van nem járkálok orvoshoz. Van bennem egy ilyen "félelem" féle ami visszatart..
2019. okt. 13. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Figy, te tudod, végülis a te golyóid. Viszont az urológia klasszikusan olyan amiből van magánrendelés. Ott ki fogják nyalni a feneked.
2019. okt. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok a magánban sem tudnak többet,legfeljebb a hozzá állásuk más forma .Ezt kell megfizetni .
2019. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!