Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak ezzel?

Mit csináljak ezzel?

Figyelt kérdés
Van mikor napi fél órákat gyaloglok, és akkor ügye meleg is van, izzadok stb, fekete farmerban. És sokszor ha leülök vagy ilyesmi, érzek egy erős szagot, elég furcsa illat, és rájöttem, hogy a boxerom leg aljáról jön ez a szag.
2019. okt. 22. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Indulás előtt fújd be dezodorral
2019. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapos fürdés reggel-este, szőrtelenítés, széklet után fürdés alulról (de minimum nedves törlő), minden nap tiszta gatya.
2019. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezek jó ötletek, köszönöm! :D Csak mert nem vagyok egy rövidnadrágos ember, mert bohócnak öltözni sem szeretek, illetve messzire utazom, és hiába van délben 40fok, este meg -20..
2019. okt. 22. 15:10
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Hogy mitől van az a kellemetlen szag,azt megtudhatod ,ha orvosi könyvekben olvasol a nemi szervek működéséről.

Még arról is ,hogy mi a szerepe a szőrnek,és akkor majd nem dőlsz be ostoba válaszoknak .Én csak azért nem írom ide le ,mert vannak akik nagyon zokon vennék,még sértve is éreznék magukat az értéktelen válaszuk miatt .

2019. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megkell mosni, de nehogy már a büdösre fújd a dezodort.

A szőr meg igenis egészségügyi szempontból van ott ahol annak lenni kell.

2019. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!