Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermából gomba? Gombás,...

Spermából gomba? Gombás, bakteriális fertőzés?

Figyelt kérdés

Előre szólok, hogy ez a poszt igazán undorító, és kérem ne ítéljen el senki, nem vagyok sem igénytelen, sem rendetlen.


Kb 2 éve van egy visszatérő problémám. Ejakuláció után fájdalmas égető érzést érzek a húgycsövemben, néha a fenekemnél is, de ezt leszámítva is van egy égető/csípő érzésem.


Felkerestem a háziorvost, ott kaptam kenőcsöket, tablettát, akkoriban volt barátnőm, ő is kapott gyógyszert, kenőcsöt. Voltak piros pöttyök is a makkomon, ezek elmúltak. Viszont az állandó enyhe égető érzés és az erős intenzív szintén égető érzés ejakuláció után nem múlt el, igaz ez utóbbi nem mindig jelentkezik.


Felkerestem egy urológust, ott mindenre adott gyógyszert. Adott bakteriális/gombás fertőzésre is gyógyszereket, azt mondta nekem, már a legerősebb nemi betegség elleni gyógyszereket is beszedtem. Volt antibiotikum kúrám is. Semmi nem változott. Konkrétan elküldött, hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni.


Ezután megkerestem egy magánorvost, aki szintén azt mondta, hogy nem tud mire gondolni, lehet maradtak baktériumok a szervezetemben, próbáljunk meg egy háromhetes antibiotikus kúrát, de utána nem tud mit tenni. Nem változott semmi. Többen is mondták, hogy pszichológiai okai vannak, akkoriban eléggé összedőlt életem, de nem akartam ennek hinni. Viszont később ahogy mondtam, habár volt állandó kellemetlen érzés, az ejakuláció utáni éles fájdalom eltűnt, de ettől nem mondhatnám, hogy olyan eszméletlenül élvezetes, hogy állandóan kellemetlen érzésem van.


És akkor itt jön valami egészen elképesztő. Naponta maszturbálok, zsebkendőbe, azt bedobom asztalom alatti kukába, amit rendszeresen ürítek. Nos egyik alkalommal, amikor kiakartam dobni egy csokis papírt, láttam, mintha valami fülpiszkáló ágaskodna ki. Mondom én semmi ilyet nem dobtam bele. És ahogy megnéztem, egész elképesztő volt. Az egész kukám benőtte ilyen fehér gomba. Undorító volt.


Rákerestem, de semmi értelmeset nem találtam, csak ezt a képet, így láthatjátok mi tárult elém: [link]


Ez természetes, és azért volt mert egy zárt kuka és gyakrabban kellene ürítenem (sosem várom meg egyébként, hogy tele legyen), vagy ez azért erősen utal arra, hogy valami van a szervezetemben, aminek nem kéne ott lennie. Ebbe a kukába kb. spermás zsepiken, taknyos zsepiken és csokis papírokon kívül semmi nem kerül. Ezután erre jobban oda figyeltem, és arra lettem figyelmes, hogy még régen ezek a zsebkendők simán összeszáradtak, most ilyen sárgás koszos, földszagú az egész. Tudom, hogy nagyon undorító, csak már 2 éve ezzel szenvedek és próbálok oda figyelni mindenre, hátha valami előre vinne. Érdemes lennem újra menni egy kört egy másik urológusnál? Másnak voltak hasonló tapasztalatai? Mi lehet ez és hogy tudok megszabadulni tőle?


Egyébként két éve nem élek nemi életet.


2019. nov. 3. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezetben vavy bőrön lévő gomba nem fog a kukában telepeket alkotni neked. Esetleg úgy, hogy a sok dzsuva ami benne van megfelelő talajnak bizonyul egyéb esetben is a szobában előforduló peneszgombák számára, de az nem a te gombád
2019. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De én nem gondolnám, hogy több dzsuva van ebben a kukában, mint mondjuk egy átlagos szemetes kukában, ahol étel bomlik le meg ennél több minden belekerül. Másfelől eddig az elmúlt jó pár évben ilyen sosem volt.
2019. nov. 3. 13:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez van, attól még nincs összefüggés. A te gombád (márha az, és nem inkább e.coli fertőzés, amit kb. lehetetlen kiirtatni) nem tud a kukában ilyet művelni
2019. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Andi80018 ***** válasza:
60%
Biztos ami biztos, én még egy féreghajtást végeznék. Vérkép, vizelet, ejakulátumból tenyésztés, ezt magán úton is megteheted.Valamiféle gyulladás, candida, bár arra is biztos kaptál gyógyszert. Természetgyógyászt esetleg még érdemes felkeresni, hátha.
2019. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ez bennem is felmerült, hogy miért nem nézik meg, mi van a spermámban? Ilyet hol tudok célzottan csinálni? Ha urológusnak mondom, akkor kiír ilyet?
2019. nov. 3. 13:32
 6/18 anonim ***** válasza:

te egy világszenzáció vagy. a férfi akinek a farka gombát lő.

a kérdésed meg volt már.

amúgy meg pszichés vagy, semmi más bajod nincs.

2019. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mikor volt a kérdésem?

Azt meg, had döntsem el van-e bajom. A problémáim megvannak ha jó, ha rossz kedvem van.

2019. nov. 3. 13:33
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy már kezdettől fogva nem az urológusnál kellett volna próbálkoznod, hanem a bőr- és nemibeteg-gondozónál! Ez az ő szakterületük, nem az urológiáé! Ezzel így valószínűleg rezisztenssé tetted a gombás fertőzést, ennyi antibiotikum-kúrával!

Ha megoldást keresel, mélyen a pénztárcádba kell nyúlnod! Itt már ha valamit lehet még csinálni,azt csak egy STD-centerben tartom lehetségesnek, ide már a bőr-és nemigondozó is szerintem hasztalan!

Egyet ismerek, a Körúti Orvosi Centrum, Dr. Tisza Tímea, őt keresd! De mielőtt megkeresed, az immunrendszeredet is erősítsd fel, mert ennyi antibiotikus kezelés után azon se lepődnék meg, ha romokban lenne, akkor meg minden gyógyszer hasztalan lesz, amit ezentúl kapni fogsz!

2019. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nőként válaszolok. Majdnem 2 évig volt hüvely gombám. Kisebb vagyonokat költöttem orvosokra, krémekre, kúpokra. Természetgyógyásznál is voltam. Végül a grapefruit csepp használt. Minden nap egy pohár vízben 30 cseppet ittam. Körülbelül 6 után teljesen megszüntek a tüneteim. Nem egy drága dolog, kb 1500 forint egy üvegcse a dmben, rossmannban. Próbáld ki, veszíteni valód nincs vele. Van olyan is, amiben echinacea is van. Én ezt javaslom.
2019. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
* 6 hét után akart lenni
2019. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!