Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nagyon nem vagyok férfias...

Ha nagyon nem vagyok férfias akkor szinte biztos hogy tesztoszteron hiányos vagyok?

Figyelt kérdés
Konkrétan mindenki férfiasabb nálam. Akire azt mondják hogy gyenge fizikumú azok is sokkal férfiasabbak. Akkor én mi vagyok?:D Nemi vágyam van de nem annyira erös mint másoknak. Arcszörzet is van de az is gyenge másokhoz képest. Az a gond orvoshoz nem akarok menni. Szerintem több kárt csinálna mint hasznot. Ennyi idösen valahogy tudom még ösztönözni a testem hogy termeljen több tesztoszteront? Vagy most már igy maradok? 27F

2019. nov. 9. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az is megérne egy kört, hogy mi van a fejedben erről az egészről.

Mert írtó kellemetlen közhelyekben gondolkodsz arról, milyen a férfi és neked milyennek kéne lenned, ami legalább annyira nem egészséges pszichésen

2019. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ezt mondta is valaki vagy csak te gondolod így?

A fejedben tegyél rendet, tiszteld a nőket és élvezd az életet. Valamint nézz le a lábad közé.

Ha úgy érzed erősebb a nőiesebb éned, akkor járj el edzeni, bokszolni, mmazni vagy bármi olyan dologra, amitől kicsit jobb lesz az összképed magadról.

2019. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!