Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Udv, mi lehet ez az intim...

Udv, mi lehet ez az intim tajekomon?

Figyelt kérdés

A herezacskomon van,ha hozza erek erzem hogy szaraz es viszket neha neha,es neha kicsit faj is.. Mar kb 1-2 eve ugyanitt van csak most kicsit nagyobb,mitol lehet ez? Gunyos megjegyzeseket legyszives mellozzuk.. A valszokat koszonom.

Kep: [link]



2019. nov. 10. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értek hozzá, hogy ilyen lehet-e herezacskón, de nekem ekcémának tűnik, mert száraz+viszket és a kinézete is arra hasonlít.
2019. nov. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: [link]
2019. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Orvos látta?
2019. nov. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket általában valamilyen bőrgomba okozza, érdemes óvatosan kezelni gomba ellenes Mikofen vagy Mycosid hintőporral (lehetőleg ne jusson más bőrfelületre, mert hajlamos azt kiszárítani), vagy naponta bekenni 70%-os alkohollal. Műszálas alsóneműt nem szabad viselni.
2019. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ekcéma ,gombásodás.Megfelelő kenőcsöt csak orvos tud rá fel írni .Ne halogasd ,mert terjedni fog .
2019. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ekcéma,,soha nem szunik meg,tunetileg lehet kezelni,ha viszket,ne vakard,rosszabb lesz
2019. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia, figyeljcsak lehet semmi durva, de én orvostanhallgató vagyom és ez lehet akár egy korai scrotum carcinoma vagyis herezacskó rák is, ennyiből megmondjatatlan, mindenesetre sűrgősen nézess meg, valsueg semmi komoly tenyleg és kapsz rá kenőcsöt de ha komoly baj van ilyen stadiumba még siman kezelhető és nem lesz bajod
2019. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
megnézném mereven képen milyen a dakod
2019. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 evesen hererak?
2019. nov. 16. 02:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet herpesz?

Nekem hasonló volt egyszer a nyakamon: [link]


Kiszáradva hasonlóan néz ki.

De mindenképp nézesd meg bőrgyógyászaton, ő tudni fogja és ad rá megfelelő kenőcsöt.

2019. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!