Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz hosszanti görbületét...

Pénisz hosszanti görbületét korrigáló beavatkozás?

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen műtéttel tapasztalata akár ismerős/rokon akár saját maga révén? Mennyire sikeresek és tartósak ezek a beavatkozások, funkcionál e utána minden esetben rendesen, illetve feltétlen körülmetéléssel jár e?

Nagyon köszönöm!



2019. nov. 14. 07:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan tapasztalatom nincs ilyen műtétekkel, de biztosan fontos ez? Ennyire zavar ez téged? Vagy frusztrál? Szerintem semmi baj nincs azzal, ha görbe 😊 Sőt. Én kifejezetten szeretnem. Ja igen, Nő vagyok 😊 Fölösleges ezzel foglalkozni szerintem. Jobb ha inkább elfogadod olyannak amilyen, minthogy a szerszámodhoz nyúlatsz sebészekkel és aztán kitudja milyen lesz az eredmény. Hidd el nem az a fontos, hogy görbe-e vagy egyenes. De persze ha mindenképpen szeretnéd, akkor sok sikert hozzá. Remélem sikerrel jársz és elégedett leszel.
2019. nov. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem sem zavarna hogy gorbe. Egyetertek teljesen az elsovel! :)
2019. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne csinalj ekkora hülyeséget!!

Oké, hogy neked nem tetszik, de attól még a nőknek tetszhet és érzésre sem utolsó...

2019. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de itt szerintem van egy félreértés. Nekem lefele görbül: merev, de olyan, mintha nem állna fel, hanem így lefele indul el és még görbe is lefele. Csak egy pózra alkalmas, azt pedig hosszú távon senki sem szereti. Amit persze én meg is értek.
2019. nov. 14. 22:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj ha valaki szeret akkor ez nem lesz baj. Nem javaslom, hogy kés alà feküdj.
2019. nov. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ, csak éppen ez még a így is van, addig el kellene jutni.. az meg, hogy jaj most találtam valakit aki elviseli, hát az nem egy nagy öröm.. ráadásul szexuális kapcsolatot létesíteni a mai világban nem azzal az egy emberrel szokás akivel majd egész életeben együtt leszel.. másokra így esélyem sincs, csak arra az egy valakire aki majd nagyon szeret egyszer..
2019. nov. 16. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"az meg, hogy jaj most találtam valakit aki elviseli, hát az nem egy nagy öröm.. ráadásul szexuális kapcsolatot létesíteni a mai világban nem azzal az egy emberrel szokás akivel majd egész életeben együtt leszel.. másokra így esélyem sincs, csak arra az egy valakire aki majd nagyon szeret egyszer.."

Szerintem neked rettenetesen téves képzeted lehet arról, hogy mi is a valóság ezen a téren. Lefogadom szűz lehetsz még, akkor meg honnan is tudhatnád hogy mi a "szokás"... (ami meg egyénenként amúgy is más...)

2019. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valakivel csak szexelsz akkor meg nem mind1, hogy ő mit fogad el? Ha csak szexre kelletek egymásnak akkor sem lesz problèma. Nem is èrtelek.



Ilyen műtêtet beválalsz majd elbasszák azt mèg ennyire sem leszel kèpes az jobb lesz? Mert ez is benne van a pakliban!

2019. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi van benne a pakliban, ezért is kérdezek erről a beavatkozásról. Nem vagyok szűz, volt már hosszabb párkapcsolatom, de az ilyen himbilimbivel kb csak egy pózban lehet csinálni, és ez bármelyik nőnek unalmas lesz egy idő után, nem jól gondolom?
2019. nov. 17. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
az enyém is lefelé görbül de nem csak egy pózban tudok vele szexelni.
2019. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!