Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18/f Hogyhogy csökkent a libidóm?

18/f Hogyhogy csökkent a libidóm?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és mostanában nem kell önkielégítenem olyan sűrűn mint régen (pl naponta, két naponta)

Reggel is alig van merevedésem talán heti 1 max.

És mostanában kb 2-szer végzek csak önkielégítes.

És arra is figyelmes lettem, hogy a péniszem izgalmi állapotban nem éri el azt a maximumot mint régen, 2 centivel kisebbre duzzad. És az ejakuláció sem olyan hogy spriccel, hanem csak szimplán kifolyik a végén (ez baj?)

Meg igazából nem is olyan jó érzés kiverni már mint régen.

Ez lehet depressziótól? Mert depressziós vagyok, és ilyen jellegű problémáim vannak mostanság.


Félre értés ne essék, a lányokra ugyanúgy áll a ceruza, meg nyáron 'írtam is vele'


2019. nov. 18. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos, a depresszió ezzel jár. Tapasztalatból mondom.
2019. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gömbicica ***** válasza:
22%

egyébként mondta valaki hogy "kell"???


foglald el magad valami mással pár hétig. Menj kirándulni, sportolj, tanulj, mittomén.


A gatyádba csak akkor turkálj ha WC-re kell menned, és slussz.


Mi az hogy nem kel önkielégitenem olyan sürün.

Vicces vagy.


ERre vonatkozóan nincs mérce. -max a fiatalok a kamaszok fejében, az is csak azért, hogy lehessen dicsekedni, meg méricskélni. és ez olyan gyerekes!!!-


A baj pedig a fejedben van.


pihentesd a lompost jó időre. Foglald le magad fizikailag.


szeretem mikor egyeseknek ilyen problémáik vannak! Marhára ráérhetsz :D

2019. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!