Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, ha szőrös a feneketek,...

Fiúk, ha szőrös a feneketek, hogyan tartjátok tisztán?

Figyelt kérdés
Nekem még új ( kb 1 éve kezdett el szőrösödni a fenekem) a szőrzet a fenekemen, és sokkal tovább tart kitörölni a fenekemet mint régebben. Ti használtok “nedves popsitörlőt”? vagy hogyan tartjátok tisztán?

2019. nov. 30. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nedves törlő kendővel. Csupasz fenékre is jobb, mint a papír és még tovább is tart. A papír csak dörzsöli és nem tisztít. Csak vigyázz, ne keverd össze a boltban a felület tisztító törlő kendővel. :) Többet kipróbáltam már, nekem a Papilion jött be a legjobban. Kamillás vagy Aloe Verás. Ár és érték arányban is jobb mint a többi. Bár csak gyerekkorom óta azt használhattam volna! :)
2019. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerűbb leborotválni. Mondom ezt lányként
2019. dec. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
A borotválást nem ajánlom. A nedves törlőkendő sokkal jobb és tökéletes. Ráadásul, ha borotválni kezded, akkor mindig szúrni meg viszketni a farpofák között, ahogy nőni kezd. Mondom ezt férfiként. :)
2019. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
trimmelö géppel told le,én is igy szoktam,esztétikusabb ,higénikusabb,es aztan kamillas törlökendö
2019. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Kedves 1-3 as. Évek óta borotválom és soha semmi gond nem volt miatta. Attól,hogy nálad egy szertartás kitörölni a hátsódat,lehet,hogy más az egyszerűbb megoldások híve. Te leírtad, én is, a kérdező meg majd eldönti. Nem itt kell vitatkozni ha unatkozol!
2019. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

jah, oda kell fogyelni!

én egyszet műszerfalápoló-kendőt vittem magammal..

2019. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Akik borotválják a seggüket szoknak üzenem: Az takarítja házát ki vendégeket vár ;)
2019. dec. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
*azoknak
2019. dec. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

23/F

Rendszeresen borotvalom, nullas geppel, hosszu evek ota hetero párkapcsolatban elek, baratnom borotvaval tolja. Konnyebb kul@zni, torolni is, bar en mar mosni is szoktam, foleg miota egy kolegam segglyuktályogot kapott a sok ülés miatt es a doki a higenia erdekeben neki is mosast ajanlott ami egy 3 perces művelet, ha a kád szélére ülsz. Egyszer nem volt elektromos borotvám es a heremet is "zsilettel" kellett letolni, nagyon paráztam, de nem vagott meg egyaltalan, pedig az erre a celra kialakitott szorvago Remington elektromos borotva bizony neha oda tud csipni az öregnek, de az sem veszes nyugi, 1p es elmulik.

2020. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a férfi, aki a hónalján és az arcszőrzetén kívül borotválja akármelyik testrészét, az nem férfi, hanem nőies, b*zis kis polyáca.
2020. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!