Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges körülmetélés után...

Részleges körülmetélés után ti hogy tartjátok tisztán a szerszámot?

Figyelt kérdés

Nekem a doki azt mondta, hogy első naptól úgy mossam, hogy a bőrt hátrahúzom és lemosom kamillás vízzed, utána pedig szárazra törlöm.

De nekem ez annyira fáj, hogy mire végzek vele, szó szerint remeg kezem-lábam. Akinek volt már ilyen műtét az szintèn hátrahúzza a bőrt, vagy csak belelógatja, ahogy van? Egyébként egy kicsit gyulladásban is van, úgyhogy fehívtam a dokit, aki csinálta, és azt mondta, hogy előfordul, csak kamillàzzam és el fog mulni.

Szóval ti hogy mostátok?


2011. jan. 22. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és még egy fontos kérdés!

Ti milyen gyakran kamilláztátok? Én napi 3-4 alkalommal, de nem tudom, hogy ez sok, vagy kevés...

2011. jan. 22. 16:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Még pár napig fájni fog,de ha nem húzod vissza,akkor megint letapadhat.Krémet nem adott??? Valami gyulladáscsökkentőt,és lidocaint?? 5x kamillázd legalább.
2011. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem adott semmit, nem is mondta, hogy kellene. De ha használ akkor megveszem én maga, csak légyszi írd le, hogy pontosan mit kéne vennem. Elég szar így, mert alig bírom magam rávenni, hogy nekikezdjek a tisztításnak.

Köszi az eddigi választ.

2011. jan. 22. 17:23
 4/5 A kérdező kommentje:
És mártsam bele a kamillába, vagy csak törölgessem át kamillás gézzel?
2011. jan. 22. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod a gézt, akkor csak lógasd, jó az is. Nem kell erőltetni semmit, főleg az elején nem.
2011. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!