Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fütyimosás meddig?

Fütyimosás meddig?

Figyelt kérdés
Ugy értem meddig hagyja (vagy kell) fiad hogy mossad neki? 9-10 évesen már illő lenne egyedül csinálni? Sajnos nálunk sokszor el van felejtve azért kérdezem hogy másnál hogy van!

2019. dec. 1. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Ameddig lehet ellenőrizd! Nem feltételen neked kell mosni, de időközönként mutassa meg neked, hogy hátra megy a fityma és tiszta alatta!
2019. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Hát amilyen eszetlenül és felelőtlenül csináltad a fia(i)ddal ezt az egészet Maci78, nem is csoda! Iskolapéldája vagy annak, hogyan !nem! szabad ezt csinálni! Remélem sikerült kiheverni azt a traumát a gyermeke(i)dnek, amit akkor azzal a konok, merev és elvakult hozzáállásoddal leműveltél mindenféle megértés, empátia és józan ész nélkül!

(Néha még most is elémkerülnek azok a topikjaid....)

2019. dec. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
8%

Ha igen nekem is ez jutot eszembe macirol

Szadista nem kicsit

2019. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ezeket hol olvastátok? :(
2019. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9%

Itt jo parszor tette fel a kerdest

H üvöltöt fia a fajdalomtol kerdes h 1 vagy több fia van de jo par kiskoru kinzasa köthetö hozza

2019. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még olyan 10-11 évesen ránéztek, bár nekem mindig felhúzva kellett tartani a bőr fürdéskor.
2019. dec. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
talán 11 éves koromig mondogatták, hogy csináljam, utána magamtól.viszont apa nekem is meg szokta néha nézni véletlenszerűen.
2020. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!