Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon erősen ver a szívem....

Nagyon erősen ver a szívem. Éjjel nappal, a mellkasom is beleremeg. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
16 és fél éves vagyok, kb 6 éve már úgy kalapál a szívem 0-24-ben, hogy aludni sem tudok tőle. érzem ,hogy majd ki akar törni, a mellkasomon látszik is, hogy mintha a szívem helyett verne. Sosem volt panaszom a szívemre. Nagyon nagyon ritkán múlik el az érzés pár másodpercre, akkor azt hittem ,hogy meghaltam, annyira megszoktam már.. 24 órás ekg-m volt már, de mindent normálisnak jelzett. Orvos nem hall semmi forcsát, de a barátnőm is mondja ,hogy nem "alhat rajtam", mert felébreszti a szívverésem. Másoknak nem ilyen, azért kérdezem ,hogy ez gond-e..
2019. dec. 7. 22:47
 1/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem érzem rosszul amgam, inkább csak nagyon zavar. Ráng az egész felső testem.
2019. dec. 7. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy az orvos nem hall semmi furcsát? Akkor a barátnőd mit hall? A szívverés nem hangos! Ezek szerint a pulzusszámod se magas? A kiugró mellkasod látványára mit mond az orvos?
2019. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kardiológusnál voltál? Ha igen, és semmi rosszat nem találtak, akkor nem sokat lehet az ügyben tenni.
2019. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a pulzusom 63, scak az erősségével van a baj. orvos nem érzi. kardiológus mondja, hogy biztos sokat stresszelek. (minden "szaki" hülyének néz?)
2019. dec. 7. 23:39
 5/7 anonim ***** válasza:

De az is lehet, hogy te minket.

Azt írod, hogy sosem volt panaszod a szívedre, ehhez képest hat éve nem találnak semmit.

És a hat év alatt nem lett sem jobb, sem rosszabb. Olyan nincs hogy 6 év alatt ne tudjanak diagnosztizálni egy betegséget, ha az tényleg van.

2019. dec. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem nézlek hülyének titeket, és mást se. Csak azt nem értem, hogy úgy ver a szívem, hogy majdnem felrobban, de minden rendben van, biztos csak stresszelek. Egyáltalán nem stresszelek, minden rendben van otthon, iskolában, mindenkit szeretek, senki se bánt. stressz kizárva
2019. dec. 7. 23:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány orvosnál voltál? Kardiológusnál? Menjél el egy másikhoz, és ha szerinte is minden rendben van, akkor már hidd el.
2019. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!