Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja ezt az állapotot?

Mi okozhatja ezt az állapotot?

Figyelt kérdés
Mostanában kivétel nélkül minden ember idegesít. A munkahelyemen is ha egy munkatársam odajön hozzám beszélgetni, akkor természetesen jópofizok, kedves vagyok (mondják is, hogy senkihez sincs soha egy rossz szavam se, még indokolt esetben sem, senki nem tud felidegesíteni), de magamban ilyeneket gondolok: "Miért beszélgetsz velem?" vagy "Miért szóltál hozzám?" Egyszerűen idegesít ha beszélgetnem kell. A barátaimat is kivétel nélkül mind tehernek érzem már jópár hónapja, még azokat is, akiket tényleg kedveltem. Rengetegszer hívnak bulizni stb. de mindig lemondom. Csak egyedül tudok kikapcsolódni, pl. vásárolni, mozizni, enni, sétálni csak egyedül vagyok hajlandó, nem akarok még ennyire sem alkalmazkodni senkihez. Az is idegesít pl. ha valaki egyszerűen csak nevet. Legszívesebben állandóan csak aludnék, szó szerint már reggeltől számolom a perceket, hogy mikor lesz már végre éjszaka, hogy végre egyedül lehessek. 100 százalékig biztos vagyok benne, hogy bennem van a hiba és nem a többi emberben.

2016. nov. 25. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
22/L
2016. nov. 25. 20:42
 2/4 anonim válasza:

Valószínűleg az intenet függőség is lehet, vagy a Vitamin hiány. Bármikor lehet az, hogy fáradtságban,leterheltségben,lelki vagy fizikai betegségben szenvedsz... Bárki mondhatná, hogy az alkohol segítene, de csak a szervezetedet rombolod vele. Akár a sok kávé is lehet, vagy az, hogy nem tudsz elaludni. Ennyiben tudtam segíteni.

Esetleg, ha meditálsz, vagy Jogázol, akkor ebben segíthet is.

2016. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítenek.Bàr én a magànyt sem szeretem.A csalàdom sosem zavar.De a nyüzsgés lefàraszt nagyon hamar.Muszàj minden nap kicsit egyedül lennem hogy ne zsongjon tőlük a fejem.
2017. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én annyira szeretek(pontosabban szeretnék) egyedül lenni,hogy sürgősen kell találni egy albérletet vagy szükséglakást,ahol senki nem zargat,nem pofázik bele semmibe.

Teljesen összeomlottam idegileg.

2017. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!