Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek kiégni, és megtörni....

Kezdek kiégni, és megtörni. Megint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdek kiégni a munkahelyen. Iszonyat hanyag vagyok. De már otthon is. Hulla fáradt vagyok. Baszogatás megy a munkahelyen is. Én már nem bírom. Felmondás közeli állapotban vagyok.

Szerintem 24 évesen(férfi) teli erővel kellene élnem. De eközben olyan negatív vagyok, hogy az már nekem fáj.

Segítsetek kérlek. Normális hozzászólásokat szeretnék!

A memóriám iszonyatosan megromlott. A rövid távú memóriám nulla lett. Elfelejtek mindent, de tényleg brutális módon. Hová indultam, stb. Lehet váltanom kellene?


Ideges vagyok nap mint nap. Kérlek ne általánosságokat írjatok. Nagyon kell a segítség, mert nem bírom tovább. Nincs örömöm, zombiként élek. Mondhatni célok nélkül. Túl nagy elvárások vannak felém és nem tudok teljesíteni, de már nem is akarok. Elegem van.


Megbízhatatlan vagyok, pedig nem rám jellemző, minden idegesít, úgy érzem nem vagyok már önmagam. A napok csak telnek. Én meg boldogtalan vagyok. És iszonyat fáradt. Az emberek is idegesítenek. Főleg akik szurkálódnak.


Ne jöjjön senki a vitaminokkal. Mert próbálok egészségesen étkezni. És szedek is vitaminokat. Nem hatnak.



2019. márc. 28. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok 27/F ha gondolod írj privátban.
2019. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is most jutottam el idáig. Mondjuk én már 40 vagyok. Idegesítenek az emberek és felkelni is alig van erőm.
2019. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En is :) 26/f . Csinaljunk ig, kozosen egy vallalkozast,:) mit szoltok hozza?
2019. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!