Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Esetleg beteg lehetek?

Esetleg beteg lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit aggódok, hogy talán beteg vagyok, mert túl messzire lő a cucc.


Szóval snapchaten elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, egyből meg is tetszettünk egymásnak! (XXI. század...)

Hamar odáig fajult a dolog, hogy "videoszex" lett belőle, nagyon tetszett amit láttam, szinte egyből el is mentem (körülbelül fél óra volt a dolog). Amikor elmentem, egy picit megijedtem, mivel tele élveztem a saját arcomat, nevettünk is a furcsa kis "arcpakoláson". Az merült fel bennem, hogy beteg lehetek, mivel előtte sosem mentem ekkorát, maximum a mellkasomig. Esetleg azért történt ez, mert tetszik a lány és ez kölcsönös?


Minden segítségért köszönöm, és az összeszedetlen fogalmazásomért pedig elnézést kérek! :)



2019. dec. 18. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy beteg ettől! Nem tudom, mennyire lehet komoly ez a kérdés, de azért történt, mert fel voltál izgulva.
2019. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!