Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Járt már valaki így?

Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

Fél évvel ezelőtt elkezdett erősen fájni a makkom. Elmentem urulógushoz, azt mondta semmit nem lát.


Pár nap után előjött egy kis dudor a féknél, tehát rajta a makk alján. Gennyedzett, vérzett. Gyorsan elmentem bőrgyógyászhoz, megállapította, hogy fertőzés, vett mintát is a sebből, kaptam antibiotikumot, aztán úgy nagyjából lassan elmúlt.


Az a kis puklinak a helye ott van még és fájdalmas kicsit időnként, pláne ha igénybe van véve. Tehát szex után szokott inkább fájni. Egy rózsaszín volt is van a makk jobb oldalán, ami azelőtt nem volt ott.


Ami után egyből előjött az a következő: sikosító és óvszer egyszerre használva. Lehetséges, hogy olyan irritáció lépett fel, hogy ennyire megsértette?

Ahogy ez történt, utána 2 nappal jött elő.


Nemi beteg szűrőn mondjuk még nem voltam. De kérdeztem a bőrgyógyászt, hogy mire tippel, kell e mennem valami vizsgálatra még. Azt mondta nem, ez csak fertőzés. Igen, csak közben nem hagy nyugodni, hogy még midig ilyen érzékeny a makkom, nem ilyen volt.

Nem kellett külön odafigyelnem, hogy nehogy sok legyen a szex, mert akkor fájni fog.


Szóval allergia lehet ilyen óvszer és síkosító miatt?

Esetleg valaki tudna ajánlani egy olyan központot, ahol megvizsgálják ezt elejétől a végéig rendesen?

Köszi!


2019. dec. 26. 00:35
 1/1 kullancs2004 válasza:
Akkor vágd le
2019. dec. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!