Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görbe a péniszem?

Miért görbe a péniszem?

Figyelt kérdés
Jobbra görbül. 20 éves vagyok.

2019. dec. 27. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2019. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Ebből a linkből nem nagyon lett okosabb,hisz itt az anatómiáját írták le .Az elhajlás okáról,vagy okairól,esetleges gyógymódjáról nem olvastam bent.

DE lehet hogy csak én voltam figyelmetlen .

2019. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A péniszek nagy %-a nem egyenes. Nincs ezzel semmi gond.
2019. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van olyan gyulladás,ami okozhat ilyen görbületet. De lehet,hogy egyszerű fejlődési rendellenesség. Mutasd meg urológusnak!
2019. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem betegség,urológus nem foglalkozik vele .
2019. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aki lepontozott biztos olvasta a linkben az okot .

Jó lenne ha ide is leírná.

2019. dec. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Szinte nincs olyan férfi, akinek teljesen egyenes lenne a szerszáma, mindenkinek görbül bizonyos mértékben akár jobbra, akár balra, de felfelé és lefelé is, vagy ezek valami kombinációjában. Ha a tenyeredet megnézed, még az ujjaid sem egyenesek teljesen.


A kérdés legfeljebb, hogy ez a görbület mennyire kóros, zavaró, de ezt látatlanba senki sem tudja neked megmondani. Viszont pusztán matematikai alapon teljesen rendben vagy.


Súlyos görbületet betegség is okozhat, de azt valószínűleg észre vennéd.


Ha súlyos a görbület, ami akadályozza a szexuális életet, akkor azon nem segít se intim torna, se természetgyógyászat, se más hasonló (csak nézem a kulcsszavakat), hanem egyedül a műtét.

2019. dec. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a barlangos testek nem egyformán fejlődnek a 2 oldalon, ennyi.

ez X mértékig természetes, igazából ritkább a teljesen egyenes panis. szal ha csak nem annyira görbe h visszafele lepisiled magad, akkor műtéti úton se érdemes kezdeni vele semmit.

2019. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5 nem igaz!!

Nem tudom milyen fokú görbületről van szó, de ha akadályozza a nemi életet (pláne, ha egyéb fejlődési rendellenesség is társul hozzá), akkor urológushoz kell fordulni.

Majd az orvos megvizsgál, kikérdez és eldönti, hogy szükség van-e beavatkozásra.


Ha nem okoz panaszt a görbület, akkor nem kell vele semmit kezdeni.


Légyszi, ha semmi közötök az egészségügyhöz, akkor ne osszátok az észt.

2019. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Összefoglalva lényeget: gyakori,hogy a pénisz nem egyenes. Ez lehet egyszerű panaszt nem okozó fejlődéi rendellenesség, de,mint írtam már, gyulladás is okozhatja. Ennek eldöntése urológus feladata!
2019. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!