Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen Amikor az urulógus...

Milyen Amikor az urulógus megvizsgálja a hímvesszőt? Ha fitymaszűkület van mit tesz? 😐

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 09:28
 1/5 TR75 ***** válasza:
A beleegyezésed nélkül nem tesz semmit. Első alkalommal megvizsgál, elmondja, hogy mi a helyzet, mit javasol, amire te majd mondasz valamit. Megbeszélitek, hogy hogyan tovább, és aszerint folytatódik a kezelés.
2020. jan. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gublug ***** válasza:
Volt mar kerdes ezzel kapcsolatban. Keress ra.
2020. jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindig lankadtan vizsgálja meg.Az a kortól függ,műtétet ,vagy kenőcsöt javasol még .
2020. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az iskolában volt eddig ilyen vizsgálatom. Ott annyi volt nagyjából, hogy bementünk egyszerre, le kellett vetkőzni teljesen, aztán jött az orvos, és a heréket megtapogatta nagyjából, illetve a fitymát hátrahúzta mindenkinek. Ennyi, aki végzett, öltözhetett vissza.
2020. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cukorbeteg lettem,nemrég voltam vizsgálaton. Pillanat alatt lement a vizsgálat. Nekem sajnos csak a műtét a megoldás.
2020. jan. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!