Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkület?

Relatív fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és nemrég felfedeztem, hogy relatív fitymaszűkületem van. Tehát nyugalmi állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymát, napi rendszerességgel mosom is, már éveken át. Viszont merev állapotban nagyjából csak a feléig megy, utána szorul. Úgy tudom a fitymafékem is rövid. Kb. 16-17 éves korom óta van így, azóta nem zavart sosem semmiben, nem szokott fájni, nem gyulladt be stb...

Ha nem muszáj, nem szeretnék teljes körülmetélést csináltatni.

A kérdésem az, hogy szükséges ezzel orvoshoz fordulni, vagy ha eddig nem zavart, élhetek-e ezzel ugyan úgy tovább? Esetleg később kialakulhat bármilyen betegség ebből kifolyólag, ha nem kezeltetem?



2020. jan. 10. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiben nem zavar, akkor én békén hagynám.
2020. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Egy gyulladás után beszűkülhet..

Vannak tágítási gyakorlatok,amelyek talán használnának.

Ha kell óvatossággal és precizitással csinálod,akkor nem lehet probléma.

2020. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
25%

Semmi gond vele.

Elenyésző probléma lehet vele,de az a nő aki próbált már hasonlót; nem akar másmilyet.

2020. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!