Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Apám elkapta a bárányhimlőt,...

Apám elkapta a bárányhimlőt, okozhat ez viselkedésbeli zavart?

Figyelt kérdés

még kisebb voltam és tőlem kapta el.Rá pár hónappal elváltak anyámmal és összejött egy sokkal fiatalabb nővel.Azóta már volt pár barátnője,volt aki nálunk is lakott.A bárányhimlő elött tök jól elvoltunk,birtuk egymást.Jáccottunk meg minden ami kell.De azóta...:( :\\\'(

Lehet hogy valami szövődmény?Mert anyukám szerint meg néhány tanárom szerint lehet,dehát ez viselkedésbeli dolog.

Szóval nem tudom....

Ha amiatt van akkor mit csináljak?

Szakorvosnál biztosan kimagyarázná magát,csak velem nem viselkedik úgy ahogy "kellene".

Ez most biztosan úgy hangzik hogy az én hibám de eccer már leirtm erre az oldalra hogy miket csinál meg miket nem és mindenki azt mondta hogy vele van a baj.

Segítsetek kérlek,hogy mit kellene csinálnom vele hogy újra normálisan viselkedjen:(

Előre is köszönöm!Nem hiszem hogy sokat lehetett belőle érteni de próbáljatok a kérdésekre figyelni.kösszzzzzzzzzz


2007. dec. 11. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A bárányhimlő felnőtt férfiaknál veszélyes. De ő már túl van rajta. BEvallom az "utótüneteit" nem tudom, ezt egy orvostől kellene megkérdezned.

Még ilyenről nem hallottam, de lehet, hogy a megváltozott családi háttér okozza a problémáit.

Próbálj vele beszélni,hogy hogy érzed, hogy megváltzott, és ez neked nem jó. Vannak családsegítő szolgálatok is, ha más nincs...

2007. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!