Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljad? Valószínű,...

Mit csináljad? Valószínű, hogy kidőrzsölte a nadrág.

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen, ha teheném meztelen lennék inkább. Piros csík van a péniszemen, onnan gondoltam,hogy kidörzsölte valami. Amikor hozzáérek, olyan mintha szúrna. Nagyonn meleg vízbe fürdök, ha ennek lehet köze hozzá, de bőrbarát termékeket használok. Neogranormonnal kentem be, de nem érzek változást. Boxert hordok. Mit csináljak, h ne legyne ilyen? Elég kényelmetlen, h folyton igazgatni kell, mert zavaró érzés.
2020. jan. 15. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél pamutból készült boxert, ami nem feszes, illetve nadrágból se feszes nadrágot hordj, hanem kicsit bővebben, hogy tudjon szellőzni a bőröd.
2020. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"onnan gondoltam,hogy kidörzsölte valami"

Miért kell ezt gondolni? Nem voltál ott amikor kidörzsölte valami?

Amikor a nadrág kidörzsöli a bőrödet, azt a kidörzsölődés közben észreveszed. Nem utólag csodálkozol rá, hogy jé kidörzsölődött. (Kivéve persze, ha valami különleges, érzékeléssel kapcsolatos idegrendszeri problémád van...) Szóval valami nem stimmel. Nem áll össze a történet kerek, hihető eseménysorrá...

2020. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kenegesd, ha nem javul, és nem gondolod, hogy a dörzsöléstől van, nézesd meg dokival

20F

2020. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Jó lenne, ha megvizsgálná bőrgyógyász. Ne magadat kezelgesd!
2020. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!