Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez súlyos fitymaszűkület? Mi...

Ez súlyos fitymaszűkület? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

39 éves vagyok és a makkomat nyugalmi állapotban is takarja a fityma ha nagyon erőltetem akkor egy pici gombostű nyilas lesz és picit látom a makkom.

Metélésről hallani sem akarok... Ez amúgy így lehet normális?


2020. jan. 17. 09:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De nincs gyulladás, nem fáj, mondjuk egyszer égett az igaz
2020. jan. 17. 11:39
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Hogy te mekkora hülye vagy !!!!
2020. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne csináltasd meg, ha nem zavar, de akkor minek tetted fel a kérdést?
2020. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2020. jan. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. Nem tőlem, nem tudom kik ezek...
2020. jan. 17. 14:39
 16/17 anonim ***** válasza:

Pedig esküszöm én is azt hittem, mert ott is legalább ennyit szerencsétlenkednek a kérdések tárgyai, mint te, és már volt rá példa nem is egyszer hogy a kérdező belekamuzott valami személyes infót magáról.

Egyébként ha nem oldatod meg nem tudod rendesen tisztítani! Tudom milyen a problémád nekem is hasonló volt csak nem ilyennyire volt szűk. Igazából azóta kezdtem el igazából szexuális életet élni hogy megcsináltattam de nekem megmaradt a fitymám. Nem feszegettem, nem próbálkoztam házi gyors otthoni praktikákkal amik a fitymaszűkületet igazából csak súlyosbítják nem is mindenkinek az van! De ha szűkület van és feszegeted anélkül hogy tudnád hogyan kell azt jól csinàlni meg szakszerű en, jól átgondoltan, akkor csak ronthatsz rajta, és az esélyeiden hogy megmentheted a bőrt!

2020. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pár kilónyi túró kijönne már ami a fitymád alatt van és így szexelni se tudsz,szóval kamu
2022. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!