Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért ment tönkre a libidóm?...

Miért ment tönkre a libidóm? Miért nem áll fel elég keményen? Mit lehet tenni most? 27/f

Figyelt kérdés

Régebben (2-3 évvel ezelőttig) egész jól bírtam, kívántam a lányokat, egy alkalommal akár 6-8-szor el tudtam menni, most viszont már azt tapasztalom, hogy hogy a harmadikra is nagyon szorítani kell, hogy álljon, negyedjére fel sem áll. A lányokat is inkább csak megnézem, de nem érzek olyan erős késztetést, hogy nővel legyek, mint régebben. :/


Már kb 2-3 éve kezdett romlani a helyzet. Eddig azért egy olyan 5-6 alkalmat bírtam két órán belül, bár már akkor sem volt olyan jó, mint régen.


Most december elején volt egy mellékhere-gyulladásom a jobb oldalon, kaptam rá gyógyszert (Savulin+Algoflex), jobb lett, de még most is érzékeny, és amikor magamhoz nyúlok, ahogy fentebb említettem, csak két-három menet sikerül, azután lekókad.


Mit lehet ezzel kezdeni? Szedjek vágyfokozókat/potencianövelőt? Használna valamit?

Úgy gondolom, elég fiatal vagyok még 27 évesen ahhoz, hogy impotens legyek. :/

Köszi a válaszokat!


2020. jan. 23. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Haver, 2-3 alkalom nem elég egy nap, vagy milyen nimfomániás csajjal vagy együtt? Nekem még nem volt olyan pasim akivel napi 2-nel több lett volna, és az sem 1 órán belül. Fura..

Erdemi tanácsot nem tudok adni, szerintem ez tök normális.

2020. jan. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6-8 ?? Az minden volt csak nem 1 normális szex.

Számolj egy kicsit,még rövid szünetekkel is napi mennyi időt vesz el.Az első kettőnél ha nem is ,d a 3.nál már szinte 0 ra futtatod magad .A tökeid ennyi idő alatt nem képesek tökéletesen újra termelni.Aztán következik a biológiai védekezés.Az agyad nm érzékel szexuális ingereket,vagy csak nagyon gyengéket és ennek ez a hatása .

2020. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát magamnak csináltam, úgy. És csak alkalmanként, de akkor 2-2,5 órán keresztül. :D Lehet, kissé tönkre is tettem vele a cerkát...
2020. jan. 24. 01:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Én legjobb éveimben ezért bírtam ennyit is persze utolsó 1-2 menetben már alig jött valami.
2020. jan. 24. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy fejben kellene a dolgokat helyre tenned a szexszel kapcsolatban.

Hát itt nagyon nem impotenciáról vagy libidó hiányról van szó.

Felmerül bennem a kérdés, hogy vajon miért csak 5-6 orgazmus elég neked 2 órán belül? Mert szerintem ez erősen eltér a normálistól. De biztos van valamilyen pszicikai oka.

Lehet hogy érdemes lenne egy szexuálpszichológussal beszélned.

2020. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!