Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha csak kb valamennyivel több...

Ha csak kb valamennyivel több mint félig erektált állapotban tudom teljesen lehúzni a fitymámag, az fitymaszűkület?

Figyelt kérdés

Ha ernyedt akkor jön megy simán, de így kB lejön normálisan ha 3/4 ig van erektálva. Az után kB csak 3/4-1 cm-t jön hátra.

Van valamilyen kenőcs? Az urológushoz nemsokára megyek, de nincs valamilyen krém?



2020. jan. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Kisgyerekkorban még lehet működik valami krém de azóta már felnőtt vagy, nem nagyon működik már. De a tiéd nem tűnik olyan súlyosnak, biztos hogy ezzel urológushoz akarsz menni? Az se biztos hogy szűkület!
2020. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Relatív szűkület.

Ha nem zavar a szexben, nem kell semmit csinálni vele.

25 éve problémamentes 😉

2020. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most töltöm a 14-et.tudtommal a krém még hat.házilag nem lehet nyújtani? Csak pár mm híján nem jön le. Nem akarok le vágni belőle, max egy bementszés ha nagyon muszály
2020. jan. 30. 15:09
 4/7 anonim válasza:
100%
Házilag ne állj neki. Nézesd meg egy urológussal, ő megmondja, mit lehet tenni. Max azt mondod rá, hogy nem (én is elrohannék, ha valaki belengetné a körülmetélést, főleg ha még nem tudnám, hogy zavar-e a szexben, vagy sem).
2020. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha urológushoz mész, akkor megmondja mit kell tenni, kenőcs ilyenkor már nem használ. Ha körülmetélést javasol ne kérd, elég lesz később úgy 20-21 évesen addigra még beszűkülhet!
2020. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

A krém hatása szerinted attól függene hogy hány éves vagy? Ez érdekes feltevés és komolytalan. Az urológusok meg inkább csak körülmetélnek, akkor is ha nem ezt hitetik el veled. Nem hinnéd el mennyire trükköznek, de nem kell elhinned!

Én szerencsére megmenekültem a szike elől, de ehhez tudnom kellett azt is kiben bízhatok és hol, kitől kérdezzel kivel csináljam ezt az egészet végig, és nem feltétlenül a saját naiv tapasztalatlan buta fejem után kellett mennem belemagyarázva mind en félét amit nem tudok csak hinni akarok! Persze ha neked a blankolt pénisz jobban tetszik akkor csak tessék... :)

2020. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nekem is jelen volt szinte pont ugyanez.Figyelj ennyi idős korban ez még nem akkora probléma.Idővel, tornáztatással ez megoldható, sokkal hajlamosabb a bőr a tágulásra tinédzser korban.

Nekem is ez volt 14 évesen és tökre féltem, gondolkoztam az urológuson aztán mondom nem adom fel. A zuhany alatt merev állapotban langyos vízben kezdtem nyújtani hátrébb és hátrébb.És whoálá egyik reggel a folyamat közben lecsúszott és nem is feszült annyira.Idővel pedig a feszülés is megszűnt.

2021. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!