Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hiperaktív Hólyag Szinbdrómám...

Hiperaktív Hólyag Szinbdrómám van (OAB). Nem tudják, hogy mi okozza. Pelenkát kéne hordanom, amit nem akarok. Mit tehetek? 23F

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok és egész gyerekkoromban pelenkát/bugyipelenkát viseltem emiatt. Ha sikerült eljutnom a wc-re akkor persze örültem, de ez nem így szokott lenni. Nem akartam tovább viselni, így eldöntöttem 10-12 éves koromban, hogy napi 2-3 pohár vizet iszom inkább és max valami betétet viselek, HA viselek... A többszöri ájulás és megszédülés mellett, verseköveim lettek, amik többször is kiújultak. apró kövek, amik a kevés folyadék miatt alakultak ki... Utolsó köves ciklusomnál az orvos megparancsolta, hogy igyak, mert nagyon nem tesz ez jót a vesémnek.


Kizártak minden lehetséges szervi problémát. Direkt kivizsgáltattam magam még énis pluszban, mert gyerekként már megtörtént, de gondoltam nekivágok újra. A hólyag tükrözésen át az MR-ig MINDEN negativ lett. Én még gondolkodom, hogy neurológiai is lehet, bár mivel van migrénem, ami rohamokban tör rám kb fél évente, ( ez 16 évesen kezdődött és anyukámnak is van, tőle örökölhettem) emiatt anno már voltam neurológián, ahol kivizsgáltak rendesen, de SEMMI kórosat nem találtak. Volt MR meg tapadókorongok a fejemen, minden....


Mit tegyek? Nagyon ciki a pelenka, de a vesekő fájdalmas és nem akarom a vesémet még jobban kicsinálni. Van valami lehetőség, gyakorlat? Ha vissza is tudom tartani eléggé fájdalmas és csak kevés ideig megy. Viszont nem akarok semmiféle műtéti bármit, vagy hogy belémültessenek valami csövet vagy ilyesmi. Bár az orvosok nem is ajánlottak semmi ilyet.


Akár természet gyógyász is érdekel ha tudtok jót.


2020. febr. 2. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak simán arról lenne szó, hogy gyakran kell pisilni, akkor az sóhiány. Bioboltban kell venni tiszta sót és azt vízben oldva inni. Esetleg próbáld meg, mit okoz!
2020. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és igen, próbáld meg a Kriston-féle intimtornát!
2020. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:

[link]


161 oldal a vesével foglalkozik. olvasd el figyelmesen. hátha rájössz a baj gyökerére :)

kivánom gyógyulj meg, és légy boldog ember.

2020. febr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem javulna az állapotod akkor el kell fogadnod, hogy nem szégyen a pelenka viselése mert életkorfüggő.
2020. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól még ugyanolyan maradsz nem leszel kevesebb másomnál és több sem leszel másoknál.
2020. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!