Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen szigorúan be kell...

Ilyen szigorúan be kell tartani egy labor vizsgálatot?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ez csak formaiság?

Na és ha, én gombaölő krémet használtam előtte meg vizeltem? Mert már nem emlékszem pontosan, csak befutottam a rendelőbe, ilyeneket szóvá se tettek és levették a mintát.



2020. febr. 17. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen ilyen szigorúan be kell tartani, ha valós eredményt akarsz kapni.
2020. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Laborba csak úgy befutni nem lehet,oda mindenképp orvosi beutaló kell.Az orvos ráirja a papirra,milyen vizsgálatot kér .Ezek a vizsgálatok nem ingyenesek,a Tb fizeti ki a labornak. Kicsit kamus ez a kérdés .
2020. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemi gondozóban vették le a mintát, jó ez nem laborba volt, azt meg tovább küldték a laborba. Nem készültem fel rá, hogy mintát is vesznek. Előtte meg gombaölő kenőcsöt használtam amit az orvos felírt, de ezt ők is tudták.
2020. febr. 17. 16:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze azt a kenőcsöt a vizsgálat napján nem használtam, mert akkor letusolva mentem oda tisztán. Vizelet meg kb 1 órányi lehetett bennem. De feltételezem, hogy ez nem komoly gond, mert komoly berendezésekkel vizsgálhatják. Bőrgyulladásos tünet miatt mentem.
2020. febr. 17. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Mire vizsgalnak?
2020. febr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!