Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Égető húgycső érzés?

Égető húgycső érzés?

Figyelt kérdés
Állandóan enyhe kellemetlenséget érzek a húgycsövemben. Az ejakuláció és a vizelés nem fáj. De gyakran kell pisilnem, mert kellemetlen érzést tapasztalok, ha felgyülemlik a vizelet. Nem tudom, hogy összefügg e, de a fitymám is enyhén gyulladt. Mi lehet ez? Vizelet üledék vizsgálatom negatív lett. Tenyésztés eredményére még várok. Ez lehet ilyen enyhe húgycsőgyulladás? Bakteriális fertőzés esélyes. Urológus látott már, de most várok a leletekre. Milyen gyógyszer lenne erre jó?

2020. febr. 20. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem adott rá semmit?

Addig is próbáld ki az Urogint. Gyógyszertárban vegyél.

2020. febr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy már magam se tudom eldönteni a pontos panaszt, mert ha a fitymámat visszahúzom a bőrre kb olyan érzés mintha a makkom meg a húgycsövem is égne, ha meg hatrahúzom nem érzem ezt, csak hogy a bőr vöröses és az irritálhatja égetve. De kaptam antibiotikumot már, de az sajna nem erre a baktériumra hatott pontosan, viszont enyhítette a panaszt. Meg kaptam krémet is rá, meg vény nélküliekkel is kísérletezgettem, de az eredményig nem merek már semmit tenni rá, mert nem akarom elcseszni még jobban. De jöhetnek még válaszok.
2020. febr. 20. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem hogy húgyuti fertőzés. Inkább más. Szexeltél? Ha igen védekeztél?
2020. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tisztálkodó szer cseszett be. Nem vagyok nemi beteg, mert voltam szűrésen. Így az válthatott ki valami bakteriális gebaszt. De meg bolondulok és a sylab még nem tette fel az eredményemet ügyfélkapura. Holnap megyek orvoshoz vissza, mert már letelt a 3 hét és kész kéne lennie a tenyésztésnek... Kínomba már Betadint próbálgatok.
2020. febr. 20. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor utolsó lehetőségként főzz ki kamillát és egy pohárba öntsd ki és lógasd bele. Ez most így rohadt fura de csináld meg.
2020. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) Amúgy már sok mindennel próbálkoztam, de nem akarom hogy metélés legyen a vége, szerencsére szűkületem nincs. Mindenesetre megfogadom, meg gyakrabban mosom vízzel át, kiszedtem ilyen apró fehér cuccokat a makk alján és jobb lett valamivel. Meg az a szerencsém, hogy nincs annyira kivörösödve már mint korábban.
2020. febr. 20. 16:03
 7/12 anonim ***** válasza:
És gomba nem lehet? Vegyél Canestent és kezdd el kenni vele.
2020. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehetséges, mert irritáló hatasú. Voltam a húgycső vételből vett minta leletéért és az is negatív lett, így a nemi betegség kizárt, szóval marad a gomba. Állítólag már nincs a fitymám begyulladva, mert megnézték, de akkor mi a bánatért irritál azt nem értem.

Aztán mondták nekem, hogy ez nem a nemi gondozóra tartozik és panasz esetén urológia. Erre nincs valami gyógyszer, ami a gombát illeti?

Betadine kenőccsel próbálkozok 1 héten keresztül napi 1x. De majd a Canestent is próbálgatom csak nem akarok ennyit egyszerre.

Ami még lényeges hogy voltam magán bőrgyógyásznál is, aki bőr irritációt állapított meg gyulladás utáni maradvány tünetként és azt ajánlotta kenjem Bepanthennel 1 hónapon keresztül. Na most azt a kenőcsöt múlthét kedd óta használtam e hét keddig, csak nyugtatta, de nem ért sokat, mert akkor már rég hatnia kellett volna... Elvégre, ha 1 hét után nincs változás, akkor nem ér semmit, baktériumra/gombára az meg nem jó.

2020. febr. 21. 11:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez gomba. Igyál ezüst kolloidot és csinálj kisvirágú füzikéből teát. Kb. 3-5 nap elmúlik.
2020. febr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még csak most olvasom, de már megrendeltem. Azt meg lehet inni? Galgalizálni kell elvileg. Dr. Juice ezüst kolloidot rendeltem, elvileg az jó.
2020. márc. 16. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!