Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ágyéki gerincsérv okozta...

Ágyéki gerincsérv okozta merevedési zavarral érdemes gyógytornászhoz fordulni?

Figyelt kérdés
Szervileg nincs semmi bajom, fiatal vagyok, nem túlsúlyos és jól táplálkozom, mégis gondok vannak. Volt egyszer egy kisebb balesetem, nagyjából azóta nem működik megfelelően, így gyanús, hogy akkor történt valami vele. Ha ezzel a problémával elmegyek gyógytornászhoz, nem fog hülyének nézni? Meg tud segíteni, ha tényleg ez a bajom?

2020. febr. 23. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Most volt egy kisebb baleseted vagy gerincsérved van?
2020. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyen egy nagyobb emelés után napokig fájt a gerincem. Azóta fájdalmat nem érzek, viszont a ritkult és romlott a merevedésem, ezen kívül azelőtt nem jellemző emésztési zavaraim is lettek. Nem tudom, van e összefüggés, csak már nem nagyon van más ötletem.
2020. febr. 23. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmész a TB-s urológusodhoz, és elmondod neki a panaszodat, és megkérdezed, ő mit ajánlana. Fiatal vagy még, ne hagyd veszni ezt az élvezetet.
2020. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudod te miket irogatsz ide?

Van gerincsérv és van lágyéksérv, de ez különböző sérv.

2020. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!