Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magas vagy alacsony a tesztosz...

Magas vagy alacsony a tesztoszteron szintem? Merevedési zavar.

Figyelt kérdés

Hello 16 eves vagyok es merevedesi zavarom van arra mar rajottem. Kb 5-6 mp ig all utana elkezd lankadni, neztem hogy attol lehet ha alacsony vagy magas a tesztoszteron szint. Kb mindig hajnalban alszom el es 6 korul kelek , de neha elalszom delutan . Ha normalisan alszom javulnifog a dolog? Illetve a magas tesztoszteron szintnel neztem tulzott szornovekedest es nagyon szoros lett a labam, ha erosebben megfogom a hajamat akkor az is hullik. Valakinek

Valami otlet hogyan hozhatnam helyre a merevedesi zavart?



2020. febr. 24. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

"Kb mindig hajnalban alszom el es 6 korul kelek"

Ebbe simán bele lehet halni, de ha szerencséd van, előtte még lesz valami külön károsodás.

Amúgy ez nem egészségi kérdés?

2020. febr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nálam ugyanez volt egy az egyben, klasszikus alacsony tesztoszteron.

Igazéból én úgy értem el,hogy doppingoltam és utána leállt a tesztoszteron termelésem.

Úgy tudod rendbe rakni,hogy felkeresel egy jó dokit és ő segít visszaállítani.

2020. febr. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg orvos nelkul valami megoldas?
2020. febr. 24. 16:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Saját magaddal akarsz kiszúrni?

Esetleg egy életre?

2020. febr. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem magammal akarok kiszurni csak nemtudom 16 eves fejjel milyen orvoshoz menjek ezzel kapcsolatba meg hova
2020. febr. 24. 19:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Most par napja mar 11korul alszok el es 7 kor kelek ennyit valtoztattam meg sok vitamint szedek , gondolkodom hideg zuhanyon is
2020. febr. 24. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet volt, de 1 hónapig tegyél rá még fél órát, mert valószínűleg hátralékod van.

Az orvos pedig azért kell, mert lehet hormonzavar is, ahogy mondtad.

Hormonvizsgálat kell.

2020. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Menj el hormonvizsgálatra, nálam is ez volt nem kell félni.

Kérj időpontot endokrinológiára.

Férfiaknál az a szerencse a nőkkel ellentétben,hogy ha el is rontották a hormontermelésüket azt ugyanolyan jóra vissza lehet hozni csak tényleg menj el.

Endokrinológia és ott egy hormonszint vizsgálat.

2020. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!