Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha alacsony a tesztoszteron...

Ha alacsony a tesztoszteron szintem és ilyen ösztrogénes lànyos testem van attól még tudnék én is izmot épiteni?

Figyelt kérdés
Elég csak ràm nézni aki nem orvos is làthatja hogy kevés bennem a tesztoszteron. Attól még tudmék izmot épiteni ha keményen elkezdenék edzeni?? 27F

2019. jún. 8. 13:30
 1/7 MadSeal ***** válasza:
100%
Sőtt, még ajánlott is, mert az edzés keményen beindítja a tesztoszterontermelést is.
2019. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csak túldramatizálod (amit kétlek) akkor jobb lenne elmenni dokihoz, lehet hogy valami gond van odalenn.
2019. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gond lenne bàr még sose volt nöm de azért fel szokott àllni. Orvoshoz viszont semmikepp nem mennek nem akarok gyogyszereket szedni.
2019. jún. 8. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keruld a magas osztrogen szintu eteleket hideg viz zuhany 8ora alvas edzes. Baratno szerzes vagy lanyokal valo valamilyen kapcsolat .ezek fel viszik a tesztoszteron szintet tudomanyis tenyek alapjan
2019. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudnál.
2019. jún. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Királydinnyéről mi a véleményetek, valóban emeli a teszto szintet?
2019. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na az jo kerdes. En is gondoltam ra hogy azt meg veszem. De mindenki azt mondja 30 alatt semmit nem er. Viszont ezt atlag ferfiakra mondjak gondolom. Szoval nekem se erne semmit egy ilyen cucc??
2019. jún. 12. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!