Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szívató gombás fertőzés...

Szívató gombás fertőzés mennyi idő míg teljesen elmúlik?

Figyelt kérdés
Már 4honapja kezdtem el kezelni orvosi(urulogus) utasításàra már kezd javulni de ez normális hogy ilyen sokáig tart?

2020. márc. 2. 11:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt jelezte az elején hogy hosszú idő lesz a teljes gyógyulás de ennyire?
2020. márc. 2. 12:02
 2/13 A kérdező kommentje:
Címben elírtam SZÍNVALTO! Azt hozza tennem viszketés már elmúlt csak a fehér folt nem akar!
2020. márc. 2. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Én fityma irritációval cseszekedek lassan 2 hónapja amit nem tudok eldönteni, hogy gomba vagy sima bőr irritáció. Dobáltam rá egy halom gombaölőt, azt le is vitte, de az irritáció még nem múlt el. Elvégeztem már egy csomó laborvizsgálatot és negatív, nincs baktérium. Ördögi kör, gombára amúgy a Travocort hatásos.
2020. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is már voltam vérvétel semmit nem mutatót ki!gyulladás is elmúlt a fitymarol is eltűnt a fehér lerakódásokat viszketes is elmúlt mar csak a makkomon van 1feher folt (az ott nagyon lassan gyógyul) 1honap múlva kell újra vissza mennem
2020. márc. 2. 14:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezek a bőr bajok nehezen gyógyulnak az a baj. Fitymám ugy be volt gyulladva mint a mozsár, rémes szenvedés volt + a makkon ilyen piros pontok voltak. Travocortal meg Fucidinnel kikezeltem és nekem is emúlt a fájdalom meg a gyulladás is. Meg még kísérleteztem Canestennel és Betadinnal + kamilláztam. De mivel bakteriális fertőzés volt, így egy bivaj erős 500mg-os Ciprofloxacin antibiotikumot is szedtem, jól kitisztított szerencsére. Most Linex probiotikumot szedek + Bepanthen Sensidermel gyógyitom a bőr irritációt. Meg visszamegyek egy kontrollra még bőrgyógyászhoz, hogy tutira nem e gomba és elmult e. Ez az intim gyógyítás eléggé időigényes.
2020. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja és voltam egy halom helyen; bőr és nemibeteg gondozó, urológia, bőrgyógyász.

Volt húgycső mintavétel nemi betegségekre, negatív, teljes vizelet üledék negatív, illetve teljes vérkép negatív. Ilyenkor meg az ember vakarja a fejét és bevet mindent az egészsége érdekében.

2020. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem urulogián elsőre megmondta mi a bajom csak próbáltam itthon kezelni és későn mentem el és már be volt gyulladva vizelet mintát nekem is nézték vérvételen most voltam minden jó lett azt mostmár kaptam elég erős tabbletat is de csak heti 1et vehetek be meg kaptam krémet!
2020. márc. 2. 15:31
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak sokan írtak hogy bőrgyógyászati kellet volna menni remelem ha az urulogus egyszere meg monda mi az akkor csak ért hozza annyira és nem hülyeséget mondott? Mert már azért elégé idegesít hogy 4honap allat nem múlt el még teljesen!
2020. márc. 2. 16:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász 1 hónapos Bepanthen Sensiderm használatot írt elő napi 5x + Olajos Atodem gyógyszeres tusfürdőt mosakodáshoz. Na most, ha ez nem segít, akkor már semmi, mert a gombásodást látszólag kinyírtam.
2020. márc. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Urológusom azt mondta nekem, hogy nincs gombám amúgy, meg a háziorvos is megerősitette, ha 1 hétig kentem, akkor már nincs gombám. Szóval az utolsó állomás a bőrgyógyászat, ha ez a kezelés nem válik be.
2020. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!