Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Libidó végleges megszüntetése...

Libidó végleges megszüntetése hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Lehet gyógyszeres vagy műtét(kasztrácio is) stb. Meg vannak az indokaim. 27 vagyok és nem kívánok az egész szexualizasban részt venni életem hátra lévő részében. Igen voltam pszihologusnal.

2020. márc. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a libidót kell megszüntetni - nem is lehet -, hanem kanalizálni kell: olyan módon felhazsnálni, hogy nem szexuális vágyaid lesznek, hanem pl. beforgatod melóba, alkotásba, altruista témába. És egyébklént sem kell vele sokat foglalkozni, ha nagyon zavar, elintézed magadnak és ennyi. Vedd úgy, mintha egy éhes csecsemőt etetnél. Semmi mást nem számít, kipipálod és ennyi.
2020. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom másba folytatni azt az energiát, pont ezért szeretnék megszabadulni tőle.


Amerikában pl van egy orchiecthomy nevű műtét ami erre jó, de nem találok magyar megfelelőt...

2020. márc. 6. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:
az orchiectomy az orvosi latin neve a here eltávolításnak angolul leírva
2020. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hegesztess magadra erényövet.
2020. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!