Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jobb Here fájdalom?

Jobb Here fájdalom?

Figyelt kérdés

Enyhe tompa here fájdalom?

Par hónapja voltam urulogusnál azt mondta nincs semmi a heremmel!

3-4 napja a jobb herém enyhén néha faj elváltozást én nem érzek !

Ez mitől lehet mennyire lehet súlyos 3het múlva mennek vissza urulogushoz rá érek akkor ezzel a problémával is akkor elmenni vagy jobb lenne előbb ?(17eves)



2020. márc. 14. 09:29
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is így volt, ugyanezt mondta a doki, nem talált semmi kórosat. Spontán rendeződhet.
2020. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám. Mióta érzed hogy van az az enyhe fájdalom verted ki? Nekem a kiverés segített. Napokig nem mertem kiverni amikor éreztem hogy fáj, de egy hét után nem bírtam és úgy döntöttem, hogy nem érdekel, hogy mi lesz de kiverem. És amikor megtettem sokkal jobb lett. Ha nem érzel semmi csomót, vagy duzzanatot verd ki nyugodtan. Nagy baj nem lehet belőle. Jah én 22 éves vagyok.
2020. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es válaszoló

Nekem nem segített sőt erősebb fájdalmat éreztem és elege meg kéményedett a jobb herém!

Valakinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

2020. márc. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!