Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tompa fájdalom, megváltozott...

Tompa fájdalom, megváltozott szin?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Pár napja kb fel merev állapotban “fogdostam” a peniszem majd egy apró kis Tompa érzést éreztem a jobb oldalán majd egy enyhe melegség érzet öntötte el. Nem tulajdonitottam neki nagy jelentőséget, de ez az enyhe érzés megmaradt. Másnap merev állapotban megnéztem és azon az oldalon ahol ezt érzem, az egyik ér zoldbol a végére átment lilaba, kb azon a területen ahol fogtam amikor ezt történt.

Azóta a jobb herembe is lesugarzott párszor ez a Tompa érzés , de lankadtan nem látható semmilyen elváltozás. Tapasztalt már valaki hasonlót? Eléggé nyugtalanít, kb 4napja történt. Urológiara nem akartam egybol rohanni, de ha nem

Javul mindenképp elmegyek.


Köszönöm előre is valaszotokat.


22F



2020. márc. 8. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell álladóan fogdosni,és minden vissza áll alapra.
2020. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!