Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a bubánatért nem tudom már...

Mi a bubánatért nem tudom már a gombás fertőzést kiirtani?

Figyelt kérdés

Egyáltalán meddig kell ilyen kenőcsöt használni? Általában 1 hétig használtam, aztán mindig javulást tapasztaltam, de nem múlt el. Most 2 hét travocort, aztán 2 hét pimafucort. Ha így se múlik el falnak megyek már... Idáig a travocort hozott javulást mindig, de ilyen diszkomfort szerű sz*r érzés mindig megmaradt... Leginkább a makk részénél tapasztalom és nincs rajta semmi kiütés, csak ilyen enyhe természetes szerű bőrpír meg ilyen hámlásos, repedezéses tünetet tapasztalok.

Egyszer vágok bele a szexualitásba, akkor is megszívom fszom kivan. Egy alalmi csajjal voltam, gumit használtam, de utána ilyen antibakteriális törlőkendőt is használtam, ami jó kézre meg minden bőrfelületre.

Egyébként nincs gyulladásos tünet. Voltam már urológusnál, aki mindent rendben talált. Voltam már bőrgyógyásznál is, ott azt az infót kaptam, ha nem múlik el, menjek vissza kontrollra.

Bőr és nemi beteg gondozóban is voltam, húgycső kenet negatív, vérkép jó, általános vizelet jó.

Azon agyalok már, ha nem múlik el, akkor ez lehet e ilyen allergiás reakció, vagy bőr hámkaparék vizsgálat kell ide?

1 szem fluconazole gyógyszert szedtem idáig, 4 hete meg antibiotikumot.

Most csak vitaminokat szedek meg gombaellenes kenőcsöt használok. Ha meg a kor számít 23 vagyok.



2020. márc. 16. 15:48
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még kihagytam, hogy mindkét kézfejemen, de csak ott van ilyen el nem múló, halvány ekcéma szerű bőrpír.

Akkor ez lehet e candida, vagy allergiás reakció? Mondjuk már úgy is itt a kironavírus, aztán vége mindennek... Én meg vagy belehalok, vagy így élem le az életemet... De az az érdekes, ha húzgálom a bőrt nem fáj.

2020. márc. 16. 16:00
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár, ha csajozni akarok legalább elmondhatom, hogy "kellemesen bizsereg" Szóval...
2020. márc. 16. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj vissza dokihoz,mert ez a kenőcs nem rá való.

Tippeljen egy másikat. Mert ez van ám .

2020. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az égő érzést meg a fájdalmat levitte, így betartom szigorúan most a 2 hetes ciklust és, ha se a travocort, se a pimafucort nem hat, akkor megyek kontrollra. Bár most rendeltem ezüst kolloidot, ha az nem hat akkor semmi!
2020. márc. 16. 18:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Immunrendszert erősíts. Napi 2-4g c és d vitamin, sport, kevés recska.
2020. márc. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks. Már idézőjelesen, csak egy kis részén érzem a makkon ezt a kellemetlen érzést. Ha a travocort beválik a 2 hetes kezelés alatt, én térdet hajtok a kenőcs előtt komolyan :)
2020. márc. 17. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!