Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk milyen a pénisz vizsgálat...

Fiúk milyen a pénisz vizsgálat fitymaszukulet esetén? Hogyan végzik?

Figyelt kérdés

Ki volt ilyen vizsgálaton?

Hány évesen volt?

Én 19 éves vagyok és fityma szukuletem van azért érdekel holnap megyek dokihoz



2020. márc. 18. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván meg kell próbálnod felhúzni rajta a bőrt az orvos előtt. Aztán ha nem megy akkor felajánl valami lehetőséget. Egyébként az esetek 90 százalékában metélést javasolják, a súlyosságtól függetlenül.
2020. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
hátrahúzza vagy te magadnak a fitymát ameddig lehet, és ez alapján mond majd véleményt.
2020. márc. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Felesleges holnap dokihoz menned. A járványügyi helyzet miatt csak a sürgősségi eseteket làtják el, nem fognak fogadni. És hidd el, jobb is ha először nem orvoshoz mész, de ne is itt vagy internetes fórumokon tájékozódj, ha jól akarsz járni, és azt akarod kapni amire vágysz!
2020. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Mindig lankad állapontában vizsgálják.
2020. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Van aki hátrahúzza, vagy hátra próbálja húzni (már ha megy), más dokinál húzd hátra te magad, ha tudod vagy mered (már ha megy), más csak simán ránéz hozzá se nyúl, de voltam annak idején olyannál is, aki rá se nézett úgy mondta hogy körül akar metélni! Elég vegyes az orvosok hozzáállása én a helyedben nem az urológusnál kezdenék, főleg ha felkészületlenül állítasz oda, akkor olyan dolgokba is belemehetsz amibe amúgy most lehet azt mondanád, hogy "én soha!" ott meg annyira összemegy a pötsöd, és be leszel rosálva, hogy simán belemész ha a félelmed és a szégyenérzeted irányít vagy a tudatlanságod vagy mindegyik egyszerre.

A háziorvoshoz meg felesleges menned, csak felesleges kitérő.

Meg most tényleg nem fognak ellátni emiatt az egész koronavírusos dolog miatt úgyhogy inkább maradj otthon és keress hozzáértő szakembert olyat aki elfogulatlan de ért is a fitymaszűkülethez, de ne az ilyen gyakorikérdéses helyeken, ahol nincsenek ilyenek akkor még a fitymád is könnyebben megmarad ha azt akarod!

2020. márc. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gyula1971 ***** válasza:
Nem lehet már üzenetet küldeni...
2020. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Minek akarsz neki privátban üzenetet küldeni? Itt a fórum, itt is megírhatod amit akarsz!

Ja inkább nem, mert te is csak a "körülmetélésponthu"-ra akartad volna őt is privátban rábeszélni mint sokakat meg hogy metéltesse körül magát, nem kell tőle félnie igaz Gyula? :D

2020. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!