Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Krónikus anaemia okozhat merevedési zavart?

Az utóbbi hetekben különösen fáradékony voltam, napi 8óra ülőmunka után 12-15órát alszom, és a szexuális életem sem a régi, a fent említett ok miatt. 23F

Kérdések hasonló témákban: szex, betegség, férfi, impotencia

márc. 26. 12:48  Privát üzenet  

A válaszok
Hogyne okozhatna. Ettől az egész szervezeted takarék üzemmórda vált.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 26. 12:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez pontosan mit jelent? A háziorvos csak felületesen tájékoztatott telefonon a diagnózisról. A merevedési zavarról nem beszéltem vele, csak a fáradtságról. Kezelést, és gyógyszert sem írt fel, csak annyit mondott, hogy táplálkozzak egészségesen.

# 2/3Időpont márc. 26. 13:00 Privát üzenet
Olyan nincs hogy 8 óra munka után, ami nem is nehéz , 15 órát kelljen aludni.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 27. 14:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A férjemnek merevedési zavar van. Próbálunk valami gyógyszert találni rá a Boom boom extra készítményről mi a véleményetek? Esetleg más potencianövelő bevált?
Magas vagy alacsony a tesztoszteron szintem? Merevedési zavar.
Ágyéki gerincsérv okozta merevedési zavarral érdemes gyógytornászhoz fordulni?
Miért nem áll fel?
Fiatalkorú merevedési zavar? Hogyan lehet helyrehozni?
Súlyos fejsérülés után merevedési zavar alakult ki. Idővel változik ez az állapot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!