Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sokan vannak akik hátrahúzva...

Sokan vannak akik hátrahúzva szokták időnként a fitymájukat hordani?

Figyelt kérdés
Nektek is a fedetlen makk miatt állandóan feláll amint a boxerhez ér? Nektek is ráncosodik a bőr a makkon?

2020. márc. 30. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán értem... Te hol így hordod, hol úgy? A ráncosodás azért lehet, mert a fityma elszorítja a tápellátást a makkodtól.
2020. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Hátrahúzva hordani? Szerintem kábé senki nem szokta.. nem is nagyon lehet, mivel nyugalmi helyzetben a bőr lassan magától visszacsúszik a helyére. Már persze ha nincs fitymaszűkület...
2020. márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát hosszútávon nem ajánlott, mert begyullad aztán ordítani fogsz. De az is más, ha irritáció miatt hordja úgy az ember ideiglenesen, vagy gombája van, mert úgy jobban szellőzik. De akkor már egy kis babahintőpor meg atoderm olajos tusfürdő és hidratálva lesz kellőképp. Esetleg bepanthen, vagy neogranormon kenőcsök.
2020. márc. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudnám úgy hordani, mert egyből visszacsúszik. Meg aztán minek?
2020. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszem hogy kényelmes lenne, főleg ha a gatya állandóan piszkálja.
2020. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nekem is felállt,de már nem, abszolút megszoktam.
2020. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam úgy hordani, nem nagyon áll fel ettől, kicsit ráncosabb a makk, de mereven olyan, mint régen.
2020. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
10,5éve hordom így!
2020. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Nekem, közek 8 éve van hátra húzva, s mivel nagyon kényelmes, tiszta érzés mindig, ezért nagyon kedvelem. Pár hónap megszokni, nekem a nők elmondása szerint férfiasabb a fedetlen fütyi.
2020. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mégis hogy marad úgy? Mert mikor lankadt, akkor magától visszacsúszik a makkra.
2020. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!