Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináltatok a mindennapokb...

Mit csináltatok a mindennapokban amíg lágyéksérvetek volt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit elötte!
2020. ápr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer is volt gyerekkoromban mindkét oldalon 1-1. Az elsőre nem emlékszek mert nagyon kicsi voltam. A másodiknál alsós asszem 4.es. nagyon tisztán arra sem csak hogy orvoshoz mentünk vele a gyerekklinikára aztán 1-2 hónap múlva kaptam időpontot műtétre. Nem tudom nekem mitől lett de ahogy mult az idő egyre nagyobb lett (jobban kidudorodott) és ha megnyomtam eléggé fájt. Mütét előtt akkora volt már mint egy fél tojás és nagyon érzékeny. Azt viszont nem tudom kaptam-e felmentést tesiböl. A mütét utáni időkre sem emlékszem nagyon csak hogy kellett menni varratszedésre amitől nagyon féltem mert mondták nem altatásban vagy érzéstelenítésben csinálják és nekem még nagyon fájt a seb környéke. Végül 1-2 perc alatt kiszedték az összeset, alig éreztem belőle valamit. A nyoma látszik azóta is mindkettőnek
2020. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgoztam.A műtétre csak 1 hetet vártam.3 hét múlva ísmét dolgoztam. Laparoszkópos műtét volt.
2020. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!