Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az a dudor vagy...

Mi lehet az a dudor vagy pattanás szerű valami közvetlenül a péniszem felett?

Figyelt kérdés

Talán még gennyes is

Mostanában sokszor viszketett azon a részen,(nem azért mert nem fürödtem)pont úgy a tövénél,úgy látszik meg is lett az eredménye. És ott ahol viszketett be is lilult


Amúgy az ekcémámnak lehet köze hozzá? Mert tél óta sok bajom volt vele nem csak a láb hajlatban volt hanem combomon is,bokámon is,de mostanra a kenéstől lecsökkent


Most nem lehet orvoshoz menni remélem nem túl súlyos dolog ez és meg tudtok valamennyire nyugtatni..

Vagy akár lehet az is ok,hogy én nem boxerbe szoktam lenni hanem a hagyományos alsóba és hogy nem szellőzött eleget?


2020. ápr. 16. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy MedInnoScan nevu app google playen. Pont arra valo, hogy borgyogyaszati problemaidat megmutathasd szakorvosnak. Probald ki, ha van ervenyes TAJ szamod, es tudsz normalis kepet csinalni az erintett teruletrol, segithetnek.
2020. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet pattanás vagy epidermális ciszta. Látatlanban nehéz megmondani.
2020. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!