Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Seb a péniszen?

Seb a péniszen?

Figyelt kérdés

HPV-s szemölcseim vannak a péniszemen, többször voltam leszedetni már, a covid miatt most viszont nem akartam elmenni orvoshoz, ezért kipróbáltam egy házi praktikát: [link]


Egy egész éjszakára rajta hagytam a citromhéjat, és sebesre marta a bőrt reggelre, ez volt 2 napja nem igazán látom, hogy elkezdene gyógyulni. Mi a legrosszabb forgatókönyv illetve mi a legjobb ami most történhet vele?


2020. ápr. 20. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Inkáb ezt próbáld ki.

2020. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de egy noname weboldal alapján ilyen kuruzslásba belefogni nem vall túl sok észre.... A voccbeli "lerohad az magától is" jutott eszembe.... És ez nem a szemölcsre vonatkozik...
2020. ápr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A baj már megtörtént, hogy hülye vagyok-e vagy sem az is mellékes. De egy számomra ismeretlen szituációba kerültem, és jelenleg orvoshoz eljutni se túl egyszerű.
2020. ápr. 20. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csináltam hülyeséget nyugi, igaz az gomba volt nem szemölcs... Fogtam az antibakteriális kézfertőtlenítőt és jól áttöröltem a nemi szervem A-tól Z-ig, aztán úgy begyulladt, hogy a nemi gondozóban kötöttem ki. Szóval mindenképp menj bőrgyógyászhoz, mert egy gombát még ki lehet írtani házilag (De nem úgy ahogy en csináltam), de szemölcsel én nem kísérleteznék.
2020. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A jo hir az, hogy a citrom fertotlenito hatasu, csak kimarhatta. De tenyleg tilos barkacsolni! Neten ha keresel, azert ismert patika vagy orvosi magazin legyen a forras.
2020. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!