Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nyugtató krém fityma nyújtásár...

Nyugtató krém fityma nyújtására körülmetélten?

Figyelt kérdés

13 évesen metéltek körül, most 20 vagyok. Elkezdtem kézzel nyújtani megmaradt bőröm, hogy visszaállítsam és fedje megint a makkom. Már van is pár mm-nyi sikerem, de fáj a húzkodástól és elég érzékennyé vált, plusz nem akarom, hogy véletlen megrepedjen a bőröm ott vagy valami hasonló.

Szóval mivel tudnám kenegetni, hogy jobban bírja most ezt az időszakot, ameddig helyreállítom?


2020. ápr. 23. 19:22
 1/2 Leslie1661 válasza:

Üdv


Én a helyedben nem próbálkoznék e fajta kísérletekkel. Megvan az oka annak gondolom ha körűl kellett metéljenek. Mi az oka igazából annak hogy vissza akarod nyújtani a bőrt, téged vagy esetleg a barátnődet zavarja?

Esetleg attól félsz hogy a csajokat fogja zavarni, aki ez miatt nem tud téged elfogadni, azt ne vedd komolyan, ha esetleg ez áll a háttérben.


Ha mégis úgy döntesz hogy tovább szeretnéd ezt a folyamatot folytatni, a Lidokain alapú kenőcsöket tudnám ajánlani a problémádra. (De hallgass meg kérlek mást is, lehet hogy mondanak jobb megoldást is. Üdv: Laci

2020. ápr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szellkriszta ***** válasza:

Szia!

A neten olvastam erről, sztem te túl hirtelen nyújtottad. Angolul találsz segítséget, nem itt. Volt is videoblog a foreskin restoration hibáiról, nézz körül.


www.foreskinrestore.com


Útmutató a helyreállításhoz:

[link]


És ha nehéz a szöveg: a googlefordító a barátod :)

2020. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!