Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon gáz a fitymaszükület...

Nagyon gáz a fitymaszükület műtét 26 évesen?

Figyelt kérdés

Sajnos húztam eddig húztam. Persze ez miatt nem is volt még szexuális kapcsolatom, de amúgy is elég gátlásos vagyok.


Elég súlyos fitymaszűkületről van szó, de nem tudom mit mondjak az orvosnak hogy miért nem mentem előbb, tehát félek és nagyon kínos ez...


2020. ápr. 24. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Orvos nem hinné hogy kérdezne ilyet, hiszen ez nem az ő problémája volt, hanem a tiéd. Kvázi magadat szivattad csak vele, hogy eddig húztad.

Megvizgsál és elvégzi majd a szükséges beavatkozást, ne fog ott téged direkt kínosabbnál kínosabb helyzetbe hozni

2020. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, az orvost meg nem kell meggyőznöd, hogy az időhúzásodnak mi az oka, nem érdekli. Rengetegen vannak így vele, nem te vagy az egyetlen. Menj el, és csunáltasd meg, az orvos segíteni fog!
2020. ápr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a kínos hogy eddig nem foglalkoztál vele, hanem az ha ezután se fogsz.

Menj el nincs ebbe semmi.

2020. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden hozzászólóval egyet értek, menj el nyugodtan! Nem az lesz a kérdése, hogy miért nem jöttél eddig, hanem az hogy, hogyan lehet megoldani a kérdést, humánusan. Persze ez most a körülmetéléssel jár együtt, ami manapság egyáltalán nem ritka, vannak ellenzők, de ahogy érzed, úgy dönts! Sőt az ősember óta rengeteg kulturában, népnél elterjedt, ilyen USA, Japán, Dél-Korea, stb. A gyermek kortól egészen a felnőtt korig bármikor a pénisz növekedése közben akár 2 hét alatt beszűkülhet, nem beszélve a cukorbetegségnél vagy bármilyen komolyabb gyulladásnál.
2020. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#4 senki se tagadja hogy vannak egészségügyi okai a körülmetélésnek. akik ellenzik, azok a csescemőkori beavatkozást ellenzik, amikor semmi egészségügyi oka nincs, csak olyanok, hogy "minden férfi meg van vágva a családban", "így higiénikus", "legyünk rajta túl kiskorban" stb.


párom amúgy 21 volt mikor megműtötték. 1 hónapig kellemetlen volt, azóta nagyon örül hogy túllett rajta.

2020. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és ha megkérdezi, hogy mindig ilyen volt -e akkor mit mondjak? Hogy igen?
2020. ápr. 24. 11:05
 7/14 A kérdező kommentje:

De gondolom most a koronavírus miatt nem lehet egy darabig, mert ez nem sürgősségi eset...


Sajnos egyszer volt parafimózis is, de sikerült végül visszarakom a helyére...

2020. ápr. 24. 11:18
 8/14 anonim ***** válasza:
#6 amit kérdez az orvos, arra őszintén válaszolsz. ő azért van, hogy segítsen neked, amiket kérdez, azok őt segítik, hogy a lehető legjobban végezze a munkáját. ne kamuzz, ne hazudj, ne ferdíts. az életedbe is kerülhet (nyilván nem ennél a rutinműtétnél)
2020. ápr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 29 évesen csinálták meg. Csak azt sajnálom, hogy nem léptem hamarabb :) Semmilyen szinten nem gáz, az lenne a gáz, ha továbbra is így hagynád.
2020. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

És akkor 29 éves korodig szűkülettel éltél? Addig nem is volt nemi kapcsolatod?

2020. ápr. 24. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!