Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon gáz a fitymaszükület...

Nagyon gáz a fitymaszükület műtét 26 évesen?

Figyelt kérdés

Sajnos húztam eddig húztam. Persze ez miatt nem is volt még szexuális kapcsolatom, de amúgy is elég gátlásos vagyok.


Elég súlyos fitymaszűkületről van szó, de nem tudom mit mondjak az orvosnak hogy miért nem mentem előbb, tehát félek és nagyon kínos ez...


2020. ápr. 24. 10:11
1 2
 11/14 anonim válasza:

Az USA-ban csak a zsidóknál csinálják, akik amúgy elég sokan vannak! Meg nyilván, akinél egészségügyi okai vannak.


Egyébként valóban, ezzel most várnod kell még pár hónapig! Mert nem vészhelyzet. Daganatokat sem műtenek, ennyit erről...

2020. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem 33 évesen metéltek de semmi gond nincs vele, bánom h nem előbb estem rajt át!
2020. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%

Metélés okának szinte mindent eltudok fogadni úgy ahogy ,de aki a higéniát emliti,azt nagyon nem .

Az más területen sem tisztálkodik tökéletesen .

2020. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Nekem gyerekkorban műtötték meg születtél, de nem kezelték körül.Most van egy kisebb fityma letapadasom.majd leválasztja az orvos a letapa dt részt a makkrol...lidocain injekció beadása kellett a pénisz tövébe

2020. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!