Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az unokatesom csak 12-éves de...

Az unokatesom csak 12-éves de már kiveri ennek szerintetek lehetnek kovetkezményei?

Figyelt kérdés
én 18 vagyok de szerintem ez nem valami jo ha ilyen korán kezdi valaki!!Szerintetek??
2010. júl. 28. 08:38
 1/10 anonim válasza:
75%
Hát a maszturbálástól semmi baja nem lehet! Ha neki jól esik :D Öcsém is szokta néha és ő 13 éves!
2010. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem az nem normális, hogy ezzel foglalkozol.
2010. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

xD ott a pont az utolsónál :D Am tök normális,még az is ha 4 évesen nyomja. Semmi baja nem lehet tőle,sőt edződik. :)

Én is szoktam 13/f

2010. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem is korai kicsit.
2010. júl. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem korai. Akkor kell verni, amikor lehet.
2010. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Egyáltalán nem korai
2010. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Én kb. 20 éve, 14 évesen kezdtem el verni, és igen későcskének számítottam már akkor is. Mondjuk volt fitymaszűkületem kisebb koromban, emiatt nem nagyon szerettem a farkammal manipulálni.
2010. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
nem nem 12/f XD
2010. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ahogy a fiúk észreveszik, hogy van nekik ilyenük (elég korán, nem kell tizenévesnek lenni hozzá) legtöbben már játszanak vele, nyilvánosan, vagy nem nyilvánosan.... de ebben semmi rossz nincs.

Szexuálpszichomókusok és egyéb hasonló pénisztudorok csak annyit szoktak ehhez hozzátenni, hogy a maszturbálás a gyerekeknél csak akkor okoz gondot, ha túlságosan nyilvánosan végzik, illetve túl sokat, amiből arra lehet következtetni, hogy a gyerek boldogtalan és ezzel vezet le valamit.

Én nem tulajdonítanék neki nagyobb jelentőséget. Annak már inkább, amit a második válaszoló írt: hogy te ezzel miért foglalkozol? Előtted csinálja? Látványosan? Mert az valóban gond lehet, szólhatsz neki, hogy ezt esti-éjszakai magányában kellene gyakorolnia az ágyban, vagy a fürdőben, de szintén egyedül...

2010. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
akkor veri a gyerek amikor akarja(csak mondjad neki bújjon el különben meglátják a pucut xdd)
2022. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!