Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan szoktassam hozzá a...

Leslie1661 kérdése:

Hogyan szoktassam hozzá a péniszemet, (TKM) után az alsó nadrághoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsokat szeretnék kérni, elsősorban azoktól akik átestek már teljes körülmetélésen. Amit tudnotok kell, hogy 25 éves férfi vagyok, egy éve annak már hogy körülmetéltek. Teljes fitymaszűkületi okokból kifolyólag. A bőr semennyire nem ment hátra merev állapotban, a sex is így rossz volt és néha fájdalmas. Aztán a körülmetélés, ezt megoldotta, de egy újabb probléma keletkezett. A probléma az hogy nem tudom hozzászoktatni az alsónadrághoz a péniszem. Szúr több helyen is. Túlérzékenynek ítélem a makkom körül, és alul a makk tövében.Ott van egy pont ahol rendesen fáj. Ez okból nagyon szomorú, de csak úgy tudok létezni, dolgozni élni a mindennapomat, ha bekötözöm gézzel, minden egyes nap többször. De ez nem állapot így. Mielőtt kérdezitek, voltam orvosnál többnél is és azt mondták sosem találkoztak még ilyen problémával (svájc) kipróbálták azt hogy Injekcióval lidokaint fecskendeztek a fájó pontra, de nem segített. Nem lett változás. Én leginkább házi praktikákat szeretnék hallani tőletek. Másokkal ellentétben nekem a sexközben semmi problémám nincs, de az alsónadrágban nem tudom bekötözés nélkűl tartani a péniszem. A válaszokat/ Tanácsokat előre is köszönöm!


Ui: próbáltam hozzá szoktatni, többször is. Alváskor sokszor nem használtam, de komolyan mondom, napközben ezzel az érzéssel nem tudod a napi dolgaidat megoldani, nagyon irritáló érzés. Bármilyen jó tanács, ötlet, vagy megoldási javaslatot szívesen fogadok. Üdv. Laci



#Teljes körülmetélés után #túl érzékenység #irritáló fájdalom #hozzászoktatni
2020. ápr. 25. 16:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Először is, boxert hordok, kb mióta kijártam az általánost. De miért írnék ilyet kamuból ki? Már ne haragudj, de nem én nem Váltam fel még a kommentemet sem névtelenül. Sajnos a helyzet ez, több mint egy éve élek már így, és eleg sokmindent megpróbáltam, de sajnos nem használt. Legutóbbi próbálkozásom hogy az orvos Lidokaint fecskendezett be a fájó pontra. Nem használt. Képzelheted mennyire fájhatott..lényeg hogy nem jó kedvemben próbálok megoldást keresni a problémámra. De gondold azt hogy kamuzok, elvégre csak 10-15 tény szól ez az érv ellen. De köszönöm a válaszod...hasznos volt.
2020. jún. 11. 10:45
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Azt ne mondd, hogy egy év alatt nem szokta meg a lecsupaszított farkad a helyzetet a gatyában / boxerben, miközben minden más fiú vagy férfi frissen körülmetélve igen. Mert ha még olyat írnál, hogy elcseszték a műtétet és túl sok előbőrt vettek le, ami után fájdalmasak az erekciód. Sajnálom, ha igaz, de én továbbra is kamunak érzem az egész sztoridat.
2020. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt érzel amit akarsz!:) köszönöm a válaszod, mint általában ez is éppen olyan haszontalan volt mint a többi! De csak foglalkozz ezzel mert látom annyira unatkozol. Hogy velem vitatkozol azon hogy en biztos kamubol írtam ki hogy problémám van te szerencsétlen...
2020. jún. 25. 01:32
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Fura, mert én is felnőtt koromban csináltattam meg, és erősen tartottam tőle, hogy érzékeny lesz a ruha miatt. De meglepően hamar, 1-2 hét alatt megszoktam.
2020. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!