Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi beteg vagyok? (többi lent)

Nemi beteg vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy éve mentem el orvoshoz, mikor észrevettem, hogy mirigyek vannak a makk alján. Az orvos azt mondta normális ez a dolog a kamaszkorban(18 évesen).

Majd most azt vettem észre egy-két hónapja, hogy a makk felszín egy része fehér a másik része meg piros, és ráadásul még viszket is.

Nem voltam meg szexuálisan együtt senkivel tehát, nemi betegségre nem gyanítanék, de valami gombás fertőzésre igen.

Kádban szoktam fürödni, általában más után. De már most a vírus miatt mindenki megfürdik külön vízben, lehet ezt kellett volna tenni eddig is, tudom... Tehát lehet valakitől elkaptam valami a családban?

tudnátok tanácsot adni mégis mi lehet ez? Vagy hova forduljak? Vagy mivel kezeljem? Most a korházba bemenni ezzel a problémával nem akarok. A koronavírus miatt nem hiszem hogy fogadnak, úgy tudom csak sürgős eseteket látnak el. Esetleg magán rendelésen gondolkozok.



2020. ápr. 26. 15:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszotokat!
2020. ápr. 26. 15:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se kenegesd össze vissza magad mindennel. Bőr és nemi beteg gondozóba (sztk) jelentkezz be és megvizsgál. No para.
2020. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
wc-ülve ne érjen hozzá a nemiszerved a fajanszhoz, mert onnan széklet baktériumok kerülhetnek rá, azok aztán kellemetlenségeket okozhatnak.
2020. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha gomba úgy is kenegetni kellesz. De ha nem akarod a fél patikát rá kenni, tegyél rá aloe verát. Az gyógynövény és egyben gomba, baktérium és virusölő + gyulladáscsökkentő.
2020. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felkeresem majd az sztk-t, bár lehet nem fognak fogadni a vírus miatt.

Wc-én mindig figyelmesen ülök, higy ne érjen hozzá.

2020. ápr. 26. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!