Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan csinálják a bemetszést...

Hogyan csinálják a bemetszést a fitymánál? ÉS hogy folyik le amikor bemegyek a műtőbe? Hány injekció lessz? Érezni fogok vmit?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 19:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Adnek-e infúziót?
2010. júl. 28. 20:00
 2/8 anonim ***** válasza:
he??!
2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb, ha ezeket a kérdéseket az orvosodnak teszed fel. Ő biztosan fog tudni rájuk válaszolni.
2010. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már voltam.Azt mondta 1 injekció lessz.és kb 10 percig fog tartani a műtét.de a többire nem mondott semmit,mert menni kellett neki műteni.:S
2010. júl. 28. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Erről így infók nélkül nehéz nyilatkozni, de ha egy szuri lesz, akkor egy szuri lesz! Infúziót meg semmi értelme nincs kapnod, hiszen nem keringéssel ill. egyéb belsőszervi operációt hajtanak rajtad végre, hanem mindössze egyetlen ambuláns beavatkozást, amely néhány bemetszésből áll.



Kedves Kérdező!

Ha te írtál a >>privimre, akkor írtam neked választ! Nézd meg, és mielőbb reagálj rá, mert ha pénteken lesz a műtéted, akkor szorít az idő, és amint kivettem azt a kérdéseidből, nagyon izgulsz! Ha azonban képes vagy lehiggadni, majd egyetlen helyre koncentrálni, akkor talán segíteni is tudnék, de ahhoz először is nyugodj meg és higgadj le! Oké?


Ha te írtál nekem, akkor nézd meg a >>prividet. Ha nem te, akkor írj >>privit, és linkeld be ezt a topikot is, mert a rendszer magától ezt nem teszi meg, és vannak sokan, akik innen-onnan írnak, így aztán fontos lenne a témák alapján be kéne minden kérdezőt beazonosítani! Okés? :-)


Nyugodj meg! Segítünk, csak akkor egy helyre koncentrálj és nyugi! Oké? :-)

Üdv: EE


Üdv

2010. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visszaírtam.Megpróbálok megnyugodni.Nem lessz semmi baj ugyse.
2010. júl. 29. 07:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Így van...! :-)
2010. júl. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 db érzéstelenítő injekciót kapsz majd a hímvesző tövébe.Kicsit kellemetlen,de nem fáj.Utána kb 13 perc és túl leszel rajta.Műtét után kenegetned kell és kb 3 hét és használhatod is a műszert.Remélem tudtam segíteni!
2010. júl. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!