Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület, mit csináljak...

Fitymaszűkület, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Na szóval,fitsmaszűkületem van,szerintem,mert nem bírom teljesen hátrahúzni a bőrt ott,de

eleinte nagyon nem lehetett hátrahúzni,szóval konkrétan a makkom kis felülete sem látszott,most pedig már annyira visszatudom hogy 2-3 ujjnyi is látszik belőle,

pár év alatt javulhat még annyit hogy esetleg ne kelljen műteni?


2011. szept. 19. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
fokozatosan egyre jobban húzd hátra és néhány héten-hónapon belöl megszűnik!
2011. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi,

egyébként az ha hátrahúzom és alig tudom visszagörgetni normális? mert eddig magától vissza"ugrott" msot meg ottmarad már,és alig lehet visszahúzni

2011. szept. 19. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Fürdés után, mereven, amikor föl van puhulva a bőr, akkor húzkodd, de óvatosan, nehogy repedjen a fityma belső bőre. Sokáig kell és nagyon türelmesen és akkor javulhat. A teljes körülmetélés egy barbár beavatkozás, nem ajánlom, de ha mégse sikerült teljesen könnyen le és fölhúzható fitymát otthoni módszerrel megoldani, sok hét alatt se, akkor azért a többi, civilizáltabb módszert viszont (bemetszés, plasztika, részleges metélés) ajánlom. Csak vigyázz, hová mész és kivel csináltatod. Az otthoni húzkodáshoz még használhatsz kenőcsöt, amit az orvossal tudsz iratni, ez megakadályozza, hogy a fityma gyulladásba jöjjön, a tornáztatástól.
2011. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2011. szept. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!