Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérem segítsen valaki, aki...

Kérem segítsen valaki, aki ért hozza! Fiamnak mellékhere-gyulladása lehet? Tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Fiam kb 2eve eszlelte(16eves)hogy a bal mellekhereje alatt tehat a heregolyon kialakult ilyen tobb reszbol allo csomi vagy nwemis tudom mi olyan mimtja tobb mellekhereje lenne a heregolyon es nagyobb mint masik.A heregolyon van es azon van a mellelhere.Lehet ez csak mellekhete gyulladas ?Fajni nemfaj neki,de kezd aggasztani hogy mi lehet az.Ugye nem lehet rak?valaszokat elore is koszonom.

2020. máj. 5. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem a fiadnak van szüksége rá, hanem neked és még csak nem is felnőtt vagy hanem te vagy a 16 éves. Bár nem tudom, miért lenne ciki a saját nevedben írni.


Azok a csomók amiket érzel azok a mellékherék + ondóvezeték + érhálózat együttese. Nincs ott semmi gond. A mellékhere gyulladás fájdalommal jár, folyamatos fájdalommal.

2020. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem, hogy azért gyanítom, hogy nem te vagy az Apa, mint kérdező, mert ha már idősebb lennél akkor tudatában lennél annak, hogyan épül fel a here + mellékhere. De, ha tévedek akkor javaslom nézz utána....
2020. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,en az edesanyja vagyokde akkor ezt kifelejtettem a posztbol.Mellekhere nagyobbodas lehet?mert joval nagyobb neki a baloldali mint a masik.
2020. máj. 5. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A herék nem egyforma nagyok.Általában a bal a nagyobb.
2020. máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.a segitseged viszont a bal heren a mellekherelye sokkal nagyobb 3-4cm nagyobb is .nemtudod mitol lehet?
2020. máj. 5. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Honnan tudod h a mellékhere az? Egyáltalán mi az hogy a 16 éves fiadnak Te tapogatod a mellekherejet? Ő nem tudja? Ha betegség miatt nem képes rá akkor elnézést.
2020. máj. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!