Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 45 éves pasinak normális, ha...

45 éves pasinak normális, ha merevedési zavara van?

Figyelt kérdés
Elég soká tudtam a pasit a csúcsra vinni, többször megkellett állnunk pihenni, mert elfáradt. A közösülés nem igazán ment, kevésbé volt hozzá "műszer", orálisan tudtam csak kielégíteni, és ő is engem. Mindegyik 40 feletti férfi hasonló?
2008. nov. 23. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden pasi hasonló 40felett, valakinek már 35évesen kezdődik, valakinek csak az ötvenes évei derekán.

De az tény, hogy egy bizonyos kor felett már jobban hatnak a potenciára a lelki dolgok, meg a stressz.

Lehet, hogy annyira teljesíteni akart, hogy ezért volt ilyen problémája.

Te egyébként hány éves vagy?

2008. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
64%

Szia!Szerintem,ha nem is normálisnak,de olyan átlagos kornak mondható a 45 év a merevedési problémáknál.Bár az is igaz,h sokan 50 felett is aktívak,de én ismerek nyugdíjaskorút is.Szóval ez tényleg egyénenként változó,és rengeteg mindentől függhet.Pl egészségi állapot,stressz,fáradtság. Az is lehet,h nem ez volt az első eset nála,amikor is nem úgy működött a dolog,ahogy kellett volna,és ez,mint olyan szorongásérzetet kelt benne,-"Mi van,ha most sem sikerül?",és persze olyankor nem is tud sikerülni..Szóval rengeteg minden játszódik le az agyban..

Szóval csak tömören ismét:szerintem nem minden 40-es ilyen.

2008. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak: 21 éves vagyok.

Köszi a válaszokat!

2008. nov. 24. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!